Як визначити збірку.

В операційній системі Microsoft Windows користувач може в будь-який час отримати всю необхідну інформацію про програмний продукт і пристрій, встановленому на комп'ютері. Так, щоб подивитися версію операційної системи і визначити збірку, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Доступ до загальних відомостях про встановлену операційній системі ви можете підучити з «Робочого столу». Клацніть по значку «Мій комп'ютер» правою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть останній пункт «Властивості», якшо по ньому лівою кнопкою миші, - відкриється нове діалогове вікно «Властивості системи». Перейдіть на вкладку «Загальні» і отримаєте необхідну вам інформацію в розділах «Версія Windows» і «Система».
2
Щоб точніше визначити версію і збірку системи, вам необхідно викликати компонент «Відомості про систему», який збирає і відображає відомості про конфігурацію системи. Для цього через меню «Пуск» викличте команду «Виконати». У вільному полі «Відкрити» вікна, що з'явилося введіть без лапок, прогалин та інших зайвих друкованих знаків msinfo32 або msinfo32.exe. Натисніть на кнопку ОК у вікні або клавішу Enter на клавіатурі.
3
У лівій частині діалогового вікна «Відомості про систему» виділіть рядок «Відомості про систему», клікнувши по ній лівою кнопкою миші. Знайдіть у правій частині вікна в стовпці «Елемент» рядок «Версія». У стовпці «Значення» буде вказана версія операційної системи та збирання.
4
Доступ до компоненту «Відомості про систему» також можна отримати через вікно довідки Windows. Поверніть всі вікна на «Робочому столі», клікніть лівою кнопкою миші в будь-якому вільному місці «Робочого столу» та натисніть на клавіатурі клавішу F1. Дочекайтеся, поки відкриється вікно «Центр довідки та підтримки».
5
Введіть у поле для пошуку запит «Відомості про систему», натисніть клавішу Enter. Дочекайтеся, поки будуть зібрані необхідні відомості. Зі списку знайдених збігів виберіть «Робота з компонентом« Відомості про систему ». На сторінці опису компонента натисніть на рядок-посилання «Відомості про систему».
VIN-код - 17-значний універсальний ідентифікаційний номер транспортного засобу. Кожна цифра коду дає певну інформацію про машину: про місце і час складання, типі кузова, двигуна, номер моделі і т.п.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
VIN-код машини включає в себе три частини. Перші три цифри номера позначаються як WMI. Це світовий індекс компанії, що виготовила автомобіль. Перша цифра розшифровується як географічна зона виробника, друга служить для ідентифікації його країни, третя містить в собі назву самої фірми.
2
Зверніть увагу на наступні п'ять символів. Це - VDI, або описова частина. Йде з четвертої по дев'яту позицію номера включно. Вона має велику інформаційну навантаження і представляє інтерес для автолюбителя. Сенс цифр, як і порядок їх розташування, визначається безпосередньо виробником. У них може бути зашифрований тип кузова, двигуна, серія та номер моделі. Для кожної машини дані значення є суто індивідуальними.
3
Символи з 10 по 17 називаються VIS, або відмітна частина. Останні чотири знаки - це обов'язково цифри. Дев'ятий символ - контрольна цифра коду. За цим номером ви можете визначити коректність всього VIN. Десятим символом позначається модельний код автомобіля, одинадцятим завод складання машини. Решта цифри і букви зашифровують порядок виробництва і носять індивідуальний характер для кожного виробника.
4
Скористайтеся одним з численних on-line-сервісів інтернету для розшифровки VIN-коду. Якщо марка вашого автомобіля - Ford, зайдіть, наприклад, на сторінку: http://www.boserauto.de/index-8.1.3.html. У пропоноване поле введіть ідентифікаційний номер свого автомобіля і натисніть кнопку «Розшифрувати». На цій же сторінці наведені всілякі значення кожного із символів VIN-коду. Програма "VIN Informer" дозволяє дізнатися інформацію по 17-значному коду для різних марок машин. Майте на увазі, що ідентифікаційні номери автомобілів, які не відповідають стандартам зважаючи різних причин, які не розпізнаються на подібних ресурсах.