Як встановити зворотний клапан. зворотний клапан в авто.

Система вприскування палива зі зворотним зв'язком, яка використовується в інжекторних двигунах влаштована так: паливо подається з бензобака, який встановлений під заднім сидінням, через насос високого тиску до інжектора. Ті пари палива, які не згоріли, збираються через патрубок в адсорбер, пристрій, який збирає зайве паливо і відправляє його через патрубки, гравітаційний і зворотний клапани назад в бак.
Інструкція
1
Така система харчування дозволяє значно економити паливо. Гравітаційний клапан є «страховкою», яка запобігає витікання бензину при перевертанні автомобіля, а зворотний клапан служить регулятором тиску в паливному баку, тому в разі виходу з ладу його слід замінити.
2
Щоб дістатися до зворотного клапана, в деяких автомобілях доводиться знімати паливний бак, в інших конструкція дозволяє дістатися до зворотного клапана, просто знявши лючок бензобака. Відкрутіть стягнуті хомути і зніміть паливний бак.
3
Потім від нього від'єднайте всі патрубки і дроти. Вище знаходиться сепаратор із зворотним двухходовим клапаном. Щоб замінити зворотний клапан, потрібно послабити стягнуті хомути і від'єднати патрубки. Установка клапана проводиться в зворотній послідовності.
4
Якщо конструкція автомобіля дозволяє замінити зворотний клапан не знімаючи бак, то потрібно зробити наступне: відкрутіть лючок бензобака; зніміть адсорбер і від'єднайте від нього вакуумний шланг. Після цього зніміть зворотний клапан.
5
Перш, ніж замінити клапан, його можна перевірити. Від'єднайте випарний патрубок від зворотного клапана і підключіть до приладу, який вимірює вакуум. Потім поступово до клапана потрібно підводите розрядження. Клапан повинен відкриватися, коли тиск досягне 1.33 кПа. Потім потрібно відсунути вакуумний насос від вакуумного патрубка до патрубка високого тиску.
6
Потім потрібно потихеньку підвищувати тиск в контурі розрідження і стежити за показаннями манометра. Якщо тиск тримається нижче 5,07 кПа, клапан в порядку. Якщо тиск не тримається, то клапан підлягає замене.Установку зворотного клапана потрібно проводити в послідовності, зворотній зняттю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jMoKEfx1e-4