Як вибрати шубу з мутона.

Безумовно, кожна жінка хоче виглядати стильно й елегантно, але холодною зимою ми, в першу чергу, хочемо, щоб нам було тепло, а одяг не сковував рухи, не тягнула нас до землі, заважаючи рухатися. Шуба з мутона - ось прекрасний вибір для похмурої погоди!
Вам знадобиться
  • мутоновая шуба
  • Бавовняна тканина
  • Лінійка
Інструкція
1
Мутон - особливим чином оброблена, стрижена і забарвлена овчина. Через своєї ваги і щільності, Мутон є одним з найзатишніших, теплих хутряних пальто, які можна купити за розумні гроші. Навіть у найсуворіші зими вітер не може пробратися під мутоновую шубку. На відміну від шикарної норки або єнота, мутон дуже міцний і міцний хутро. Він тепліше кролика і бобра. Якщо ви потрапили під мокрий сніг в розкішній лисячій шубі, ваша одяг явно постраждає. Подібне ніколи не трапиться з мутоном - вода просто скотиться з нього! Тепер, коли ви знайомі з усіма перевагами цього прекрасного хутра, давайте приступимо до вибору.
2
Спочатку перевіримо, чи не пересушене Чи хутро? Візьміть виворіт шкури, під підкладкою у подолі і потріть її саму про себе. Якщо ви чуєте сухий шерех, як від поліетиленових пакетів, виріб був пересушена, а значить вичинка неякісна.
3
Стандартний тест на якість хутра це - стиснути його в жмені і подивитися наскільки швидко він розправиться. Шерсть не повинна ламатися і лізти, це все говорить про технологічні порушення в обробці.
4
Мутон це коротко стрижена овчина, але наскільки коротко? Стандартна «глибина хутра» не менше 1 сантиметра. Все, що менше це погано обстрижений мутон.
5
Перевірте якість внутрішніх швів - вони не повинні сильно виступати, але так само погано, якщо ви взагалі не можете їх промацати. Це може означати, що ваша шуба - клеєна, а значить розвалиться при перших же неприємностях.
6
Мутон, так само як звичайна овчина, дуже добре вбирає запахи. Понюхайте вашу майбутню шубу. Легкий запах можна буде вивести простим провітрюванням, але від більш «важких» запахів вам не вдасться позбутися.
7
Переконайтеся, що хутро якісно забарвлений - проведіть по ньому світлої бавовняною тканиною. Фарба не повинна переноситися з шуби на інші предмети.
8
Переконайтеся, що хутро якісно забарвлений - проведіть по ньому світлої бавовняною тканиною. Фарба не повинна переноситися з шуби на інші предмети.
9
Зверніть увагу на підкладку. У хороших шуб вона буде атласна, а у неякісних, дешевих з ацетатного шовку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5r-nHO02ejk
Корисна порада
Зберігати шубу краще в спеціальному чохлі, ні в якому разі не в поліетиленовому пакеті, адже хутро має «дихати». Вішайте шубу на літо в шафу, де багато місця і стежте, щоб плечики не деформовані її форму.