Як дізнатися gps-координати. Як визначити координати по стільниковому.

Нові технології дозволяють дізнаватися місце розташування людини по його мобільному телефону. Для пошуку найбільші оператори зв'язку надають своїм клієнтам послугу, підключити яку можна через різні USSD-запити і сервіси.
Інструкція
1
Клієнти компанії «Білайн» в будь-який час можуть скористатися наданим номером 684. Він існує для відправлення SMS. В тексті повідомлень користувач обов'язково повинен вказати букву L (тільки латинську). Крім даного номера в розпорядженні абонентів знаходиться номер 068-499-24. Він призначається тільки для дзвінків з мобільного телефону, а не для відправки смс. Використання будь-якого із зазначених номерів обійдеться клієнтам «Білайн» в 2 рубля і 5 копійок. До речі, плата за послугу може змінюватися в залежності від встановленого тарифу.
2
У оператора зв'язку «Мегафон» є кілька способів активації послуги з пошуку абонентів. Один з них - це відправлення спеціального USSD-запиту * 148 * номер абонента #. Зверніть увагу на те, що при його відправці ви повинні вказувати номер розшукуваного абонента тільки в міжнародному форматі, тобто, починаючи не з вісімки, а з +7. Не забувайте і про короткий номер 0888, який також дозволяє визначати місцезнаходження потрібного абонента. Крім того, «Мегафон» надає користувачам сервіс, що знаходиться на самому сайті послуги locator.megafon.ru. Завдяки йому ви отримаєте можливість визначити координати місцезнаходження людини.
3
Абоненти компанії «МТС» теж можуть скористатися послугою з пошуку. Визначити місце розташування мобільного телефону і його власника у даного оператора можна завдяки послузі «Локатор». Для того щоб підключити її, ви повинні відправити смс за номером 6677. У тексті повідомлення не забудьте вказати номер телефону тієї людини, яку ви шукайте. Однак не в кожному випадку ви зможете отримати необхідні координати. Справа в тому, що при використанні локатора немаловажним є згода розшукуваного. І якщо другий абонент не дасть дозвіл, то оператор не розкриє вам його місцезнаходження. Сума, що стягується за пошук, складатиме, залежно від тарифного плану, від десяти до п'ятнадцяти рублів.