Як визначити європейський розмір одягу.

Вибираючи одяг в магазині, не так просто зорієнтуватися в позначеннях на ярличку. Що вже говорити про дистанційних покупках! На імпортної продукції, як правило, коштує позначення розміру, прийнята в країні-виробнику, тому для вдалого шопінгу краще заздалегідь вивчити найменування свого розміру в різних системах відліку.
Інструкція
1
Найменування європейського розміру легко визначити, якщо ви знаєте, який розмір за російською шкалою відповідає вашій фігурі. Відніміть від цього значення 6, і ви отримаєте свій європейський розмір одягу. Тобто мініатюрному 40-му відповідає 34, для 42-го отримуємо 36, для 44 - 38 і так далі. Чоловікам пощастило більше - розмірна шкала європейських виробників відповідає російської нумерації.
2
Однак майте на увазі, що у кожного виробника свої лекала, тому одяг однієї і тієї ж маркування з різних магазинів може сидіти на вас по-різному. Оптимальний варіант - приміряти річ і запам'ятати, яке позначення на ярлику відповідає вашим габаритам. Однак здійснюючи покупки за каталогом або в інтернеті, споживачі позбавлені такої можливості. Тому краще озброїтися вимірювальної стрічкою і точно дізнатися свій розмір.
3
Для визначення розміру досить основних трьох параметрів: обхвату грудей, талії і стегон. Виміряйте обхват грудей по самим виступаючим її точкам. Помістіть стрічку на талію, знайдіть найбільш вузьке місце і заміряйте, щільно притискаючи «сантиметр», але не затягуючи. Об'єм стегон заміряйте по найбільш виступаючим точкам сідниць. Зростання виміряйте, стоячи біля прямої вертикальної поверхні, притулившись потилицею, лопатками, сідницями і п'ятами - від верхівки до підошви. Звіртеся з таблицею і знайдіть свій розмір за російською та європейською шкалою.
4
Універсальна розмірна шкала, названа буквами, запам'ятовується легко, якщо ви хоча б трохи знайомі з англійською мовою. XS - extra small (дуже маленький), S - small (маленький), M - medium (середній), L - large (великий), XL - extra large (дуже великий).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Mb3szbCsxJQ
Корисна порада
Намагайтеся отоварюватися в тих інтернет-магазинах, де виробник сам надає розмірну таблицю, з якою ви зможете звіритися.
З тих пір, як в магазинах країни з'явилися закордонні наряди, в жіночих умах виникла повна плутанина: як зрозуміти, які європейські розміри відповідають вітчизняним? Завдання ускладнюється ще й тим, що й самі європейські розміри різні між собою: німецькі, італійські, французькі - у кожної країни-gроізводітеля існує своя розмірна сітка.
Інструкція
1
Зрозуміло, щоб визначити розмір, найпростіше піти в магазин і в процесі примірки підібрати той, одяг якого найкраще буде на вас сидіти. Згодом, залишиться тільки запам'ятати відповідний розмір і відразу шукати на вішалках саме його. Але що робити, якщо ви плануєте робити покупки через інтернет-магазин або взагалі - замовляти одяг з закордонного сайту? Вихід є - вам потрібно звернутися до розмірним таблицями, за якими з досить великою точністю ви зможете визначити свій європейський розмір. Крім того, вам знадобиться сантиметр.
2
Спочатку визначитеся, який саме європейський розмір, і для якого виду одягу вам ye; ty. Наприклад, якщо вам потрібно дізнатися свій німецький розмір для покупки футболки або блузки - виміряйте в сантиметрах обхват грудей. 74-77см відповідають 32-му розміру, 78-81 - 34-му, 82-85 - 36-му і т.д. Якщо ви купуєте спідницю або брюки, виміряти вам доведеться обхват талії, стегон, а також довжину ніг від талії. Наприклад, якщо ваша талія - 60-62см, стегна - 84-87, а довжина ніг - близько 106см, то ви сміливо можете вибирати брюки 32-го розміру. При цьому, майте на увазі, що обхват грудей краще вимірювати в зручному бюстгальтері. Пам'ятайте, що талія у чоловіків вимірюється в тому місці, де зазвичай проходить пояс штанів.
3
Якщо ви впевнені в тому, що точно знаєте свій вітчизняний розмір одягу, можна просто співвіднести його по таблиці з європейськими. Припустимо, ви - володарка 42-го розміру. Тоді вам підійдуть 34-й німецький, 36-й французький, 38-й італійська та 8-й англійська розміри . Відповідно, нескладно підрахувати і решта розміри . Для обчислення німецького, з російського числа потрібно відняти 6, французької - 4, італійського - 2, англійської - 32. Така відповідність досить точно, але все ж, варто проводити примірку, якщо у вас трохи нестандартна фігура, наприклад, дуже вузька талія і при цьому широкі стегна або великі груди, але вузькі стегна.