Як зробити зачіску з бантом. зачіски з бантами на 1 вересня.

Споконвіку жінки приділяють особливу увагу своєму волоссю. Зачіска - одне з головних складових туалету жінки. Красива зачіска надає всьому поряд закінчений вигляд, а бант, що прикрашає волосся, вишуканість самій жінці.
Вам знадобиться
  • Атласна стрічка, гребінець, резинка, шпильки.
Інструкція
1
Купіть атласну стрічку. Її легка текстура відмінного піде для створення зачіски з бантом.
2
Розчешіть волосся і починайте заплітати косу. У підстави коси вплетіть стрічку. Коли закінчите плетіння, зав'яжіть стрічку спочатку в вузлик, а потім в невеликий бантик.
3
Якщо у вас не дуже довге волосся, то вам підійде наступна зачіска: Зберіть волосся в кінський хвіст. Добре закріпіть їх гумкою. Кілька разів навколо гумки оберніть стрічкою і зав'яжіть у вузол, щоб зафіксувати. Починайте зав'язувати бант. Його можна зав'язати як над самим хвостом, так і з боків.
4
Якщо ви хочете більш концептуальний варіант, то вам підійде таке: Зберіть волосся в шишку на потилиці. Ретельно зафіксуйте шпильками. Оберніть стрічку по периметру шишки і зав'яжіть бант.
Корисна порада
Для шишки використовуйте тонку стрічку. Для того, щоб стрічка довше трималася її можна закріпити невидимками.
Зачіска " Бантик " - одна з наймодніших, стильних і оригінальних, вона не вимагає додаткових прикрас і аксесуарів. Можливо, її популярність обумовлена тим, що вона придатна для різних ситуацій - наприклад, строгий бант на потилиці виглядає цілком по-діловому, а бант на маківці одразу формує легкий, ні до чого не зобов'язує стиль. Можна створити на голові і елегантний бант, що доповнює вечірній наряд.
Вам знадобиться
  • лак для волосся,
  • шпильки,
  • пара гумок,
  • невидимки.
Інструкція
1
Розглянемо докладно, як зробити один з варіантів «вечірнього» вишуканого банта. Для його створення знадобляться лак для волосся, шпильки, пара гумок, і, звичайно ж, невидимки. Якщо ваше волосся злегка завиваються, попередньо їх необхідно випрямити.
2
Ретельно прочешіть волосся дрібної гребінцем і збризніть їх лаком сильної фіксації.
3
В зоні тімені потрібно виділити трикутник з волосся, що утворюють чубок, залишивши на скронях невеликі, приблизно однакові пасма. Ці пасма накрутіть на великі бігуді для створення додаткового обсягу.
4
Попередньо змастивши руки гелем (можна і воском), робимо з волосся, що залишилися позаду, хвіст (чим тугіше його стягти - тим краще) - це не дасть волоссю розсипатися, зачіска буде виглядати акуратніше. Серед верхніх пасом хвоста виділіть одну і заколіть її - вона стане в нагоді пізніше.
5
На низ хвоста надіньте ще одну гумку, а волосся, розташовані між верхньою і нижньою гумками, розділіть на дві рівні частини і сформуйте з них бант, закріпивши його шпильками. Кінчики потрібно начесать і злегка змочити лаком - це додасть зачісці додаткову пишність.
6
На бантик потрібно помістити вузлик - для цього і потрібна пасмо, залишена на початку, на другому кроці, помістіть її посередині банта і закріпіть внизу невидимками. Кінчики краще сховати всередині зачіски - бант повинен бути гладким, з нього не повинні висовуватися волоски.
7
Волосся з скроневої зони потрібно скрутити легким джгутом, міцно закріпити шпильками і заховати під бант.
8
Чубчик доречно буде укласти хвилею і заколоти невидимками, після чого зафіксувати лаком. Через деякий час (15-20 хвилин) невидимки можна буде прибрати.
Корисна порада
За бажанням готову зачіску можна прикрасити обідком, дрібними шпильками, допускається використання шпильок з різними інкрустаціями і камінчиками. Але не забувайте - прикраси повинні перегукуватися за кольором і стилем з обраним нарядом.