Як розподіляти фінанси.

Розподіл фінансових коштів на підприємстві необхідно для поліпшення виробничої діяльності, своєчасної оплати праці робочого персоналу, а також для стабільної роботи самої організації.
Інструкція
1
Встановіть певну суму фінансових коштів, якими ви зможете скористатися при оплаті з постачальниками і партнерами. Це допоможе вам приймати необхідну сировину і матеріали для виробництва товарів без утворення заборгованості в господарських зв'язках компанії.
2
Визначте величину грошових потоків, які необхідні для оплати праці працівників. Така сума у вас повинна бути завжди на ту дату, коли планується видача заробітної плати співробітникам підприємства.
3
Порахуйте всі витрати, пов'язані з реалізацією і випуском продукції. У цьому випадку фінанси підприємства можете згрупувати за основними напрямками: утворені між засновниками під час створення компанії з приводу створення статутного капіталу. Він буде початковим джерелом при формуванні виробничих фондів і при придбанні нематеріальних активів.
4
Розрахуйте витрати, які виникнуть з транспортною компанією при перевезенні товарів, з підприємствам зв'язку, митницею, іноземною фірмою. Ці відносини будуть основними у формуванні господарської діяльності, тому як в області матеріального виробництва створюється внутрішній валовий продукт. На них повинна припадати найбільша сума платежів.
5
Розподіліть фінанси між підприємством і його наявними підрозділами: філіями, відділами, цехами, бригадами. Це прямо зможе вплинути на організацію, а також ритмічність виробництва.
6
Додайте акції та облігації підприємства за найбільш вигідними умовами. Це дозволить отримати максимальний дохід з цінних паперів, а також дивідендів по ним.
7
Визначте необхідну величину фінансових коштів, яка зможе покрити витрати на рекламу, проведення різних акцій для залучення найбільшої кількості клієнтів.
Скільки не заробляй, грошей обов'язково на щось не вистачить. Так думають люди, які не володіють навичками управління фінансами. У книзі "Як привести справи в порядок" Девід Аллен рекомендує особливу систему розподілу доходів , яка охоплює всі значущі сфери життя. Це дозволяє тримати доходи і витрати під контролем і насолоджуватися досягненням фінансових цілей.
Інструкція
1
Призначте частку, яку будете платити собі. Витратити все зароблене - значить, платити іншим людям. Зберегти частину грошей - значить, заплатити собі. Людина, яка не робить заощаджень, ризикує і упускає багато можливостей.
2
Складіть список податків. Ви повинні знати, скільки йде на рік на постійні податкові платежі. Наприклад, це щорічний податок на нерухомість.
3
Визначте витрати на будинок. Це орендна плата, квартплата, ремонт.
4
Виділіть частину для господарських потреб. Сюди входять необхідні витрати на одяг, їжу, різні пристосування по догляду.
5
Визначте витрати на транспорт. Нескладно порахувати витрати на роботу і назад, плюс запас на випадок непередбачених поїздок на таксі. Або ж витрати на утримання та експлуатацію автомобіля.
6
Виділіть частку для дозвілля. Сюди відноситься все, що відбувається поза домом.
7
Визначте відсоток від доходу на страхування. Плануйте страхування життя, майна, здоров'я. Якщо ніколи не продумували ці статті витрат, зберіть інформацію і почніть відкладати кошти. Ризики повинні бути закриті.
8
Виділіть частину на борги і непередбачені витрати. Щось раптове завжди відбувається в житті. У вас повинні бути для цього окремі засоби.
9
Визначте частку на ділові витрати. Це може бути освіта, підвищення кваліфікації, спеціальні поїздки, зустрічі.
Зверніть увагу
Тримайте під контролем всі витрати. Збирайте чеки. Якщо на дозвілля грошей не залишилося, обмежте себе, незважаючи на те, що гроші є на інші статті витрат. Будьте дисципліновані і ви уникнете занепокоєнь з приводу відсутності фінансів.
Корисна порада
Заведіть папку, де в окремих мультіфорах видно весь облік. Підводите підсумки кожен місяць і кожен рік.