Як створити успішну компанію.

Почати з нуля справу і домогтися успіху в умовах вже досить розвиненого і заповненого ринку - завдання не з простих, особливо якщо врахувати, що "на карті" найчастіше виявляється вся подальша доля підприємця. Але вдалі приклади є, більш того - є певний алгоритм створення бізнесу, що дозволяє уникнути невдач, наскільки це можливо.
Інструкція
1
Спробуйте оцінити економічну ситуацію в своєму регіоні - ідеальним місцем для "старту" малого або середнього комерційного підприємства буде таке місце, де є всі умови для успішної підприємницької діяльності, але ще не так високий рівень конкуренції. У деяких російських регіонах ситуація саме така - це має бути не надто глухе місце, але і не столиця федерального округу, де майже всі "місця під сонцем" давно зайняті. Якщо нове починання для вас буде основним заняттям в житті, то можна зважитися і на переїзд, головне при цьому мати повну впевненість в доцільності такого кроку.
2
Проаналізуйте ситуацію на ринку, вибравши місце для своєї діяльності - важливо знайти точку високого попиту при невеликому реченні, вірно оцінити купівельні спроможності місцевого населення, його психологію та менталітет. Навіть якщо вам не доведеться вести роздрібну торгівлю, ви будете наймати персонал, взаємодіяти з владою та іншими підприємцями, від яких залежатиме успіх і сама можливість вашого починання. Не слід нічого рішучих кроків, що не опанувавши попередньо найповнішою інформацією про конкретний регіон.
3
Забезпечте собі надійний "фінансовий тил" - не починайте масштабну діяльність по створенню власного комерційного підприємства, не маючи налагоджених ділових відносин з будь-якої кредитної організацією. Ви повинні заручитися підтримкою банку, якому маєте всі підстави довіряти - без цього старт нового підприємства в будь-якому випадку буде пов'язаний з величезним ризиком.
4
Підбирайте команду близьких собі по духу людей, на яких зможете покластися згодом, контролюйте відбір кадрів особисто, не довіряючи досвіду найманих кадровиків і співробітників рекрутингових компаній. Постарайтеся створити міцний "кістяк", який би визначив стиль роботи і сприяв створенню «правильної» робочої атмосфери у вашій фірмі. При всіх талантах керівників великих комерційних організацій, кадри як і раніше, як це було і багато років тому, вирішують майже все.