Як зшити костюм снігуроньки.

Снігуронька - найпопулярніший персонаж на новорічних святах - будь то дитячий ранок, вечірка з друзями або домашнє застілля у колі семьі.Поетому велику кількість всіляких костюмів снігуроньки в магазинах просто вражає. Але якщо готовий костюм -це не ваше, тоді ось вам кілька порад, як зшити костюм Снігуроньки самостійно і швидко.
Інструкція
1
Снігуронька, як правило, носить або шубки або платтячка в біло-блакитних і сріблястих тонах. Значить, вибираємо одяг і тканини цих квітів. У вас є кардиган потрібного відтінку? Чудово! Ні? Можна відмінно впоратися і без нього. Плаття, сарафан, або спідниця з блузкою теж підійдуть. Потрібно тільки все це прикрасити.
2
Поділ, манжети і горловину можна обшити штучним хутром, плюшем або очищеної білої ватою - загалом, чимось пухнастим, що є під рукою. Можна обмежитися і сріблястою мішурою. По всьому поряд в хаотичному порядку пришиваємо сніжинки з фольги, паперу, мішури і т.д. Костюм можна доповнити пелериною: відріз тканини складаємо вчетверо - довжиною, рівній довжині вироби. По центру зрізаємо горловину, закруглюємо кути і робимо розріз від горловини до низу. До горловині пришиваємо зав'язки, прикрашаємо пелерину так само, як весь наряд. Зверху на костюм наносимо будь блискітки (підійде і лак для волосся з блискітками).
3
В якості головного убору можна використовувати будь-яку відповідну шапку, прикрашену також як і костюм, або ж зробити кокошник з картону (вирізаємо потрібну форму, до кінців кріпимо гумку або зав'язки, фарбуємо в білий, блакитний або сріблястий колір, прикрашаємо мішурою , блискітками, намистинами). В якості довжиною красивою коси можна використовувати білу пряжу (ділимо на 3 частини і плетемо косу, потім пришиваємо до шапки чи кокошник) або "дощик". Надягаємо чобітки, які теж можна прикрасити, і Снігуронька готова.