Як зробити новорічний ліхтарик.

Передноворічні клопоти аніскільки не втомлюють, навпаки, хочеться зробити якомога більше і втілити найцікавіші ідеї прикраси інтер'єру. Яскраві ліхтарики, наприклад, додадуть святкового настрою.
Вам знадобиться
  • - кольоровий папір,
  • - старі листівки,
  • - шило,
  • - ножиці,
  • - скотч,
  • - клей ПВА,
  • - пластикова кришка,
  • - маленькі повітряні кульки,
  • - свічки
Інструкція
1
Перший варіант. Візьміть аркуш кольорового паперу, складіть його навпіл кольоровий стороною назовні. Зробіть від лінії згину паралельні надрізи на однаковій відстані. Надрізи не повинні доходити до країв листа приблизно 2 см.
2
Розгорніть лист і поверніть його в трубочку, склеївши кінці листа. Тепер одночасно зверху і знизу здавите вийшла трубочку так, щоб вийшов ліхтарик. Виріжте смужку паперу контрастного або відповідного кольору і приклейте до вершини ліхтарика - це буде його ручка. Готовий ліхтарик можна прикрасити шматочками дощику.
3
Другий варіант. Наріжте кольоровий папір на смужки рівної довжини і ширини. Для одного ліхтарика знадобиться приблизно 14-16 смужок паперу. Складіть смужки стопкою і шилом зробіть по отвору з одного і іншого кінця. Через один з отворів просмикніть нитку, закріпивши її скотчем, стікером або клеєм.
4
Просмикніть нитку в друге отвір. Тепер натягніть її так, щоб смужки зігнулися. Зауважте вузлом нитку (вузол робіть досить великий, щоб нитка не вискочила назад). Тепер розправте смужки, щоб вони утворили кулю. Ліхтарик готовий.
5
Третій варіант. Наріжте папір смужками шириною 2 см і довжиною 30 см. Один ліхтарик - 4 смужки. Шилом зробіть отвір в центрі кожної смужки. З щільного паперу виріжте силует пташки і в центрі спинки зробіть отвір шилом. Просмикніть в нього нитку і зав'яжіть вузлик на кінці. Другий вузол зробіть на відстані 4 см від пташки.
6
Просмикніть нитку в отвір в смужках і просуньте їх до другого вузлика. Зауважте ще один вузол, для краси можна надіти велику намистину. Візьміть пластикову кришку і обклейте її двостороннім скотчем. Смужки розсуньте і симетрично приклейте їх кінці до скотчу на кришці. Відріжте ще одну смужку кольорового паперу і приклейте її навколо кришки, закриваючи кінці смужок. Ліхтарик готовий.
7
Четвертий варіант. Налийте води в маленькі повітряні кульки (діаметром 10 см), зав'яжіть і покладіть в морозильник на ніч. Потім звільніть куля від гуми і вилийте незамерзаючих воду з центру кульки - сюди можна вставити невелику свічку. Якщо ліхтарик буде стояти в приміщенні, поставте під нього підставку. Лід буде танути повільно, і свічка буде красиво плавати всередині нього.
8
П'ятий варіант. З листа щільного паперу виріжте смужку шириною 9 см і довжиною 18,5 см. За горизонтальним краям зробіть зубчики. Тепер поверніть заготовку в циліндр і склейте краю, загнув зубчики всередину. На циліндр наклейте малюнки: ялинки або символ наступаючого року за китайським календарем. Через заготовку просмикніть шнурок і нанизайте на нього ще 2-3 гуртка з щільної кольорового паперу. Кола закріпіть вузликами. Ліхтарик готовий.
Корисна порада
Смужки для паперового ліхтарика можна зробити різнокольоровими - вийде дуже незвично.