Як загартувати сталь для ножа.

Для того щоб зробити звичайний ніж з нержавіючої сталі більш міцним, його можна загартувати. Процес гарту по-іншому називають відпусткою. При певній вправності відпустку можна провести і в домашніх умовах. Яким же чином правильно загартувати ніж і домогтися підвищення міцності леза?
Вам знадобиться
  • - ніж для гарту;
  • - муфельна піч;
  • - масло (тосол, автол, відпрацювання);
  • - матеріал для полірування, хромування стали .
Інструкція
1
Розігрійте муфельну піч до температури 1030-1050 ° C. Після тогокак онапечь набере потрібну температуру, витримайте її у включеному стані годину і вимкніть. Температура в печі повинна бути строго до 1100 ° C, інакше при прокалке відбудуться незворотні процеси укрупнення сорбітной структури стали. Вона стає в'язкою і втрачає свої ударні властивості.
2
Помістіть лезо ножа в піч. Попередньо необхідно зняти рукоять, високі температури практично 100% деформують матеріал, з якого виготовлена рукоять. Час для високоговідпустки леза розраховується як 10 хвилин на 1 мм товщини. Візуально визначити ступінь прокалкі можна за кольором леза. Він повинен бути таким же, як колір всередині печі.
3
Витягніть лезо з печі і строго вертикально опустіть його в ємність з маслом, злегка похитуйте уздовж леза, щоб профіль леза не повівся від зайвого тиску на м'яку розпечену сталь.
4
Зачекавши, поки температура стали не опуститься до 300 ° C (синюшний відтінок на поверхні сталі), помістіть лезо в муфельну піч, попередньо виставивши температуру в 200-300 ° C. Процес низького відпустки повинен тривати 3-4 години.
5
Вийміть лезо з печі, при необхідності оперувати його, дайте йому охолонути в природному середовищі на повітрі.
6
Відполіруйте, отхроміруйте, заточите лезо, насадите його на рукоять.
Зверніть увагу
Ніколи не намагайтеся отрихтовать лезо після високотемпературної гарту - лезо внаслідок високого сорбирования стали дуже крихке, і звичайні механічні на нього можуть привести до розколювання стали. Рихтовку можна проводити тільки після низького відпустки при температурі до 300 ° C.
Корисна порада
Для низького відпустки після високотемпературної накалкі муфельна піч буде дуже довго остигати, тому щоб не переривати процес загартовування і не шукати другу муфельну піч, можна звичайну кухонну духовку прогріти до температури 250-300 ° C і провести низький відпустку в ній.
Виплавка сталі - це процес досить складний і трудомісткий. Однак наші предки освоїли цей процес і навчилися зі сталі робити бездоганне, прекрасне зброю, в тому числі і ножі . Секрети майстерності не втрачені, і ви можете самостійно зробити стати і ніж з неї.
Вам знадобиться
  • руда або бурий желзняк, піч, вугілля, лінійка, інструмент
Інструкція
1
Візьміть болотну руду. Під болотної рудою розуміється бурий залізняк, який містить близько 30% заліза. Залягає даний вид матеріалу в землях серед осушених або висохлих боліт великими пластами у вигляді червоно-бурого жижі. Досить просто черпати болотну руду з дна в тій кількості, скільки потрібно вам. Підготуйте вугілля (деревне).
2
Виготовте плавильну піч з тимчасовим склепінням, який буде розібраний після плавки. Піччю може служити просте поглиблення в землі з ванною для плавлення, яка з усіх боків повинна бути облицьована каменем і ретельно, бездоганно промазана глиною щоб не було щілин.
3
Розтопіть піч, прогрів її до максимальної температури, закладіть підготовлену руду і вугілля шарами в піч. Тримайте накал в печі не ме неї 400 градусів.
4
Залиште руду і вугілля плавитися на дві доби, при цьому подавайте повітря в піч хутрами. Вийміть утворену коржик заліза з печі і почніть обробку для створення ножа. При цьому отримане з болотяної руди залізо буде досить «чистим» з мінімальною кількістю домішок вуглецю.
5
Куйте розпечену заготовку для того, щоб видалити з неї всілякі механічні домішки. Для цього знадобиться ковадло і молот.
6
Занесіть заготовку до коваля для створення форми наконечника ножа або самостійно відміряйте потрібну довжину і виріжте її з підготовленою стали за підготовленим зразком. Зразок клинка слід намалювати спочатку на папері і вже після по контуру вирізати його з сталі.Заточіте нож за допомогою напилка або наждачного паперу.
7
Придбайте в магазині або виготовте рукоятку для свого ножа. Виготовити рукоятку для ножа можна з дерева, пластмаси, скотчу й інших матеріалів.
8
Прикрутите ніж (лезо) до рукоятки. Ніж готовий. Залежно від розміру і виду леза ножа, такий предмет можна використовувати не тільки вдома на кухні, але так само і на полюванні, риболовлі, у якості холодної зброї для самооборони, а так само як помічника в господарстві.