Як надбудувати другий поверх будинку. другий поверх будинку.

Значно збільшити житлову площу будинку можна за допомогою побудови другого поверху. Але для цього знадобиться дозвіл на реконструкцію (так називаються ці роботи), а також знання технологій, на основі яких буде проходити будівництво.
Вам знадобиться
  • - дозвіл власника земельної ділянки;
  • - проект реконструкції, погоджений з місцевим управлінням архітектури;
  • - будматеріали;
  • - послуги будівельників і проектувальників.
Інструкція
1
Для зведення прибудови отримаєте спочатку дозвіл від власника земельної ділянки, де знаходиться об'єкт нерухомості, а також узгодьте надбудову з державними органами проектно-кошторисну документацію. Пам'ятайте, що право власності на новостворюваний об'єкт надається, якщо він побудований з дотриманням законів і правових актів.
2
У чинному законодавстві надбудову другого поверху розглядають як реконструкцію будівлі. Тому, щоб ваше будівництво не виглядало самовільним, підготуйте проект реконструкції і узгодьте в місцевому управлінні архітектури та містобудування. Проект реконструкції можна замовити у спеціалізованих фірм. У проекті не забудьте про зведення сходи, щоб з'єднати поверхи між собою.
3
Для зведення другого поверху будівельники найчастіше радять каркасну технологію. Вона особливо доцільна при будівництві дерев'яного дачного будиночка. Каркасна технологія досить легка по вазі і не створюватиме великого навантаження на фундамент і несучі конструкції. Спочатку демонтуйте дах, не порушуючи при цьому цілісність стін і стелі першого поверху. Стіни будуйте як для звичайного каркасного будинку, а для огороджувальних елементів використовуйте деревно-плитні матеріали.
4
Коли перший поверх зроблений з цегли, другий теж доречно робити з нього (якщо обстеження будинку підтвердило його здатність витримати додаткові навантаження). В іншому випадку, вдамося до будівництва з легких конструкцій. Після зведення стін другого поверху робіть монтаж покрівельного покриття, здійснюючи паралельно гідроізоляцію даху спеціальною плівкою.
5
Для збереження тепла можна застосуєте систему навісного вентильованого фасаду для стін другого поверху. На фінішному етапі будівництва зробіть внутрішню обробку стін, стель і підлог.