Як знайти ключі в снігу.

Якщо ви упустили ключі взимку - в більшості випадків можете з ними попрощатися, втрачені в глибокому снігу, особливо вночі, вони рідко знаходяться. Але не все так безнадійно! Чекати весни і танення снігів не обов'язково, можна скористатися наведеними нижче порадами, дотримання яких істотно підвищить шанси відшукати ваші ключі.
Вам знадобиться
  • Джерело освітлення (ліхтар або мобільний телефон), лопата, відро, вогнище.
Інструкція
1
Якщо ви раптово виявили пропажу ключів і впевнені, що вони випали в сніг, зупиніться і уважно огляньте сніг навколо. Якщо на вулиці темно - увімкніть ліхтарик або мобільний телефон і плавно посвітити в радіусі 1 м навколо себе. Відшукайте поглядом поглиблення або провал на снігу, а потім наблизьтесь до нього приблизно на 30 см (щоб не засипати снігом). Обережно обмацайте пальцями (бажано без рукавичок) це поглиблення в пошуках твердих предметів. Зачепивши ключі, обережно, без різких рухів (інакше можна ненароком отшвирнуть їх в інше місце) витягніть їх зі снігу.
2
Якщо вам не вдалося знайти ключі тут, значить, ви упустили їх по дорозі. Згадайте пройдений шлях і відзначте місця, де вони могли випасти (замерзла калюжа на якій ви посковзнулися, предмет, за яким ви нагнулися і т.д.). Поверніться і огляньте дані місця вищеописаним способом.
3
Якщо і такий пошук не приніс результату - пройдіть весь шлях, ретельно оглядаючи сніжний наст по сторонах дороги. І не забувайте дивитися собі під ноги. Якщо дорога була довгою і ключі, за вашими міркувань, могли випасти в будь-якому її місці, то подумайте, чи стоять вони витрачених зусиль. Якщо вважаєте, що стоять - продовжуйте пошук.
4
Якщо відрізок шляху, на якому ви загубили ключі досить невеликий (наприклад від стоянки машини до будинку), поступите таким чином: візьміть лопату і зачерпніть сніг, дрібно потрясіть її взад-вперед, щоб сніг поступово випадав з неї на землю . Проведіть цю дію з верхнім шаром довколишніх заметів, потім (якщо там не виявили ключі) зскребете верхній шар з доріжки або майданчика на якій ви стоїте і просійте сніг таким же чином.
5
Ще один спосіб - візьміть металеве відро та розпаліть багаття неподалік від передбачуваного місця втрати. Наповніть відро снігом і поставте його в багаття. дочекайтеся, коли сніг підтане і стане досить рідким. Після цього повільно вилийте воду на рівну площадку без снігу. У процесі виливання або у вже утворилася калюжі виглядайте ключі. Повторюйте цю процедуру до тих пір, поки не знайдете ключі або не переконаєтеся що їх немає в цьому місці.
6
Останній спосіб - у випадку, якщо ви так і не знайшли ключі жодним з перерахованих вище способів, чекайте весни. Огляньте місце втрати, коли зійде сніг.
Зверніть увагу
Пошук ключів в снігу - процес довгий і монотонний. Швидко знайти їх в заметі можна тільки завдяки щасливому випадку.
зронила в сніг мобільний телефон, в більшості випадку можна сподіватися лише на удачу, що у вас вийде його відшукати. У глибокому заметі, особливо в нічний час, шансів ще менше, але не варто здаватися. Треба якомога швидше почати діяти.
Інструкція
1
Переконайтеся, що телефон дійсно впав у сніг. Для цього уважно огляньте область навколо себе. Спробуйте відшукати поглиблення на снігу, після чого обережно наблизьтесь до нього, щоб випадково не засипати. Пальцями акуратно промацайте поглиблення в пошуках твердого предмета. Зачепивши телефон, обережно, уникаючи різких рухів (щоб не відкинути ненароком в інше місце), витягніть його з снігу.
2
Попросіть друзів або знайомих надати вам допомогу, якщо вони знаходяться поруч. Нехай хто-небудь з них подзвонить зі свого телефону на ваш номер. Орієнтуючись по звуку мелодії вашого мобільника, відшукайте його в снігу навколо.
3
Спробуйте згадати весь пройдений вами шлях, якщо знайти телефон поблизу не вдалося. Можливо, ви упустили його по дорозі. Це могло статися, наприклад, під час виходу з транспорту або коли ви посковзнулися на льоду. Поверніться і огляньте ці місця.
4
Оглядайте сніжний наст по обидва боки дороги, не забуваючи заглядати собі під ноги. Пам'ятайте: якщо шлях був довгим і телефон, за вашими міркувань, міг випасти де завгодно, подумайте, чи варто продовжувати пошук. Особливо мало шансів на успіх, якщо втрата сталася в людному місці.
5
Скористайтеся підручними інструментами, якщо такі є поблизу (наприклад, у вашій машині). Візьміть лопату або совок і зачерпніть вміст найближчого замету, потім потрясіть лопатою взад-вперед, щоб поступово сніг випав на землю. Пройдіться так навколо себе, просіюючи довколишні замети і верхній шар снігу на доріжці або майданчику.
6
Розклейте оголошення про пропажу телефону вздовж дороги, де це могло статися. Можливо, його підібрав свідомий громадянин і бажає повернути законному власнику. Також можна спробувати додзвонитися на свій номер вже з дому і знову ж зуміти домовитися про повернення апарата з знайшли його людиною.