Як вибрати апарат для вимірювання тиску.

Апарат для вимірювання тиску (тонометр) обов'язково повинен бути присутнім в кожній сучасній родині. Особливо це стосується тих сімей, в яких є літні люди або дорослі, які страждають гіпертонією і гіпотонією. Перш ніж вибрати той чи інший апарат для вимірювання тиску, необхідно ознайомитися з усіма представленими на прилавках сучасних магазинах моделями.
Інструкція
1
Для літніх людей ідеальним варіантом апарату для вимірювання тиску вважається тонометр з плечової манжетою. Обумовлюється це тим, що плечові судини досить-таки великі, а отже, пульс і тиск крові в них помітні краще, ніж, наприклад, в судинах на зап'ясті. Обхват плечової манжети повинен регулюватися липучками або еластичною що розтягується вставкою.
2
Для вимірювання тиску вагітним жінкам існують спеціальні тонометри, здатні навіть на самих ранніх термінах виявити схильність майбутньої мами до такого серйозного ускладнення як токсикозу на пізніх термінах (прееклампсії).
3
Деякі моделі апаратів для вимірювання тиску оснащені спеціальною дитячою манжетою. Інші - створені для людей, які страждають аритмією. Для спортсменів ідеальним варіантом є зап'ястний тонометр, що дозволяє стежити за пульсом і артеріальним тиском навіть під час тренувань.
4
Існують і апарати для вимірювання тиску, призначені спеціально для людей, які страждають тахікардією. Їх принцип роботи дещо відрізняється від роботи всіх інших пристроїв. Вимірювання тиску за допомогою такого тонометра проводиться три рази. Потім апарат самостійно вираховує їх середній числовий показник.
5
Для людей зі слабким пульсом ідеальним варіантом апарату для вимірювання тиску є механічний тонометр. Існують також і пристрої, оснащені системою інтелектуальної логіки, здатної самостійно вибирати найбільш підходящу формулу для розрахунку показників артеріального тиску.
6
Автоматичні тонометри, на відміну від механічних, не реагують на зовнішні чинники і дуже прості у використанні. Автоматичні апарати для вимірювання тиску - ідеальний варіант для людей похилого віку.
7
Якісний апарат для вимірювання тиску можна придбати тільки в аптеці або спеціалізованому магазині медичної техніки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xTqm9iQsJRo
Зверніть увагу
Великий вибір апаратів для вимірювання артеріального тиску і широкий діапазон цін на них багатьох покупців заганяє в глухий кут: як вибирати, щоб після покупки не виявити ряд незручностей чи відвертих каверз. Від того, для кого призначений тонометр, які є захворювання і як часто необхідно користуватися приладом, залежить, на якому його типі зупинитися: механічний, автоматичний або напівавтоматичний.
Корисна порада
Як вибрати тонометр? Тонометри - це прилади для вимірювання кров'яного тиску в артеріях, вони бувають механічні та електронні, автоматичні і напівавтоматичні, з манжетою на плече і зап'ясті, також ртутні тонометри. при певній вправності дорогий автоматичний апарат цілком може замінити і доступний за ціною механічний. Найменш точні тонометри, що вимірюють тиск на пальці, їх не рекомендують людям, які мають захворювання серця.