Як вибрати комп'ютерні окуляри.

Окуляри, призначені для роботи за комп'ютером, були розроблені для захисту очей від підвищеної втоми і погіршення зору під час роботи. Але щоб такі окуляри дійсно були корисними, підбирати їх необхідно правильно.
Інструкція
1
Вибір захисних окулярів повинен бути індивідуальним, так як слід враховувати не тільки якість монітора, але і вашу гостроту зору, а також наявність патологій. Тому перш ніж їх купувати, пройдіть консультацію офтальмолога, який дасть пораду, яким очками віддати перевагу. Рецепт при цьому складається таким чином, щоб зняти навантаження на акомодаційні апарат, щоб фокусирующие властивості взяли на себе лінзи окулярів. Особливо гострою є дана необхідність тим людям, які мають проблеми із зором, наприклад, некорректіруемих астигматизм або далекозорість.
2
Купуйте захисну оптику тільки в спеціалізованому магазині, оскільки шанс купити хороші окуляри на ринку, в який-небудь наметі або в підземному переході досить невисокий. До того ж, майже у всіх спеціалізованих магазинах є медики-консультанти, які допоможуть вам зробити правильний вибір.
3
Візьміть до уваги, що однією з важливих характеристик вибору комп'ютерних очок повинен бути правильний підбір необхідного вам варіанта лінз. Якщо ви постійно працюєте з будь-якою інформацією і у вас немає проблем з пресбіопії, швидше за все, вам підійдуть монофокальние лінзи. Можуть призначатися користувачам також і біфокальні, прогресивні і тріфокальние лінзи, проте вони обмежують зорову активність. Якщо ж у вас є пресбиопия, то найбільш оптимальним рішенням є варіофокальним лінзи, які забезпечують чіткість зору на ближніх і середніх відстанях.
4
Підберіть окуляри з тим покриттям або методом забарвлення, яке найбільш вам підходить. Так, якщо ваша робота пов'язана з текстами, зупиняти свій вибір вам необхідно на окулярах, які допомагають посилити контрастність і ліквідувати півтони. Якщо ж за комп'ютером ви працюєте з графічними об'єктами, то вам необхідна оптика, яка покращує колірне сприйняття. Тоді як тим, хто годинами сидить в інтернеті або часто грає в комп'ютерні ігри, знадобляться окуляри з просвітленими лінзами, мають противідблискуючі якості.