Як викликати мовну панель.

«Мовна панель» дає можливість користувачеві виконувати завдання щодо введення тексту і перемикатися між різними мовами. Її можна розташувати в будь-якій частині екрану, зробити напівпрозорої або згорнути в значок на панелі завдань. У початківців користувачів може виникнути питання про те, як викликати мовну панель.
Інструкція
1
Найчастіше мовна панель розташовується в області повідомлень на панелі задач. Вона виглядає як значок з буквами RU або EN (або зображенням російського або американського прапора). Якщо ви не бачите значок мовної панелі, розгорніть область сповіщень. Для цього натисніть на значок стрілки з правого боку панелі завдань.
2
Якщо ви не виявили значка мовної панелі навіть розгорнувши область повідомлень, налаштуйте її відображення. Для цього клікніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці панелі завдань і в випадаючому меню виберіть пункт «Панелі», а в підміню встановите прапорець в рядку «Мовна панель».
3
Щоб налаштувати мовну панель, через меню «Пуск» викличте «Панель управління». В категорії «Дата, час, мова і регіональні стандарти» виберіть компонент «Мова і регіональні стандарти».
4
У вікні, перейдіть на вкладку «Мови» і натисніть на кнопку «Докладніше» в розділі «Мови та служби текстового вводу». Відкриється додаткове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку "Параметри" і натисніть на кнопку «Мовна панель». У вікні «Параметри мовної панелі» налаштуйте її відображення на власний розсуд.
5
Послідовно закрийте додаткові вікна, натискаючи на кнопку ОК в кожному вікні. У вікні «Мова і регіональні стандарти» натисніть на кнопку «Застосувати» і закрийте його, натиснувши на кнопку ОК або значок "Х" у правому верхньому куті вікна.
6
Якщо на вашому комп'ютері встановлена утиліта для автоматичного перемикання мови, наприклад, Punto Switcher, її значок замінює стандартну іконку мовної панелі. Принцип роботи з таким значком аналогічний описаному вище.
7
Щоб налаштувати утиліту і спосіб її відображення, викличте через меню «Пуск» або з директорії, в якій збережена утиліта, файл .exe. В розділі «Загальні» на вкладці «Основні» встановіть маркери в потрібних вам полях. Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу.