Як зав'язувати шовковий шарф.

Шовкові хустки й шалики - прекрасний аксесуар до багатьох видів одягу. Одягаючи різні за кольором шарфи або по-новому зав'язуючи їх, можна змінювати свій образ. При цьому існує кілька способів красиво і зі смаком зав'язати шарфик.
Інструкція
1
Шовкові шарфи зазвичай носять поверх одягу, тому важливо, щоб шарфик красиво лежав на шее.Самий поширений і простий спосіб зав'язування аксесуара полягає в наступному: візьміть шарф, обмотайте його навколо шиї, кінці замотайте вузлом. Можна залишити вільні кінці. Це додасть легкість вашому образу.
2
Коли шарф довгий, то перекиньте його через шию, розділивши на дві різні за довжиною частини. Візьміть довгий кінець і оберніть навколо шиї. Вузол готовий. Такий спосіб простий, швидкий і додає зовнішності стильність.
3
На сьогоднішній день модно зав'язувати «паризький» вузол. Складіть шарф в двоє і накиньте на шию. Кінці Протягніть в петлю. Поверх одягу шарф з таким вузлом виглядає оригінально.
4
Також, зв'яжіть вузол посередині шарфа. Накиньте його так, щоб вузол був спереду і посередині. Кінці схрестіть і Протягніть через вузлик. Налаштуйте довжину на ваш смак.
5
Якщо ви любите строгий стиль в одязі, то виберіть наступний вузол. Шарф складіть стрічкою і на кінці зробіть невеликий вузол. Інший кінець шарфа Протягніть через вузлик. Зі звичайного шовкового шарфа у вас вийде краватку.
6
Так як шовк досить сильно ковзає по одягу, то шарф можна закріплювати за допомогою брошки. Накиньте шарф на шию, один кінець перекиньте на спину, а на грудях закріпіть його шпилькою або брошкою.
7
Шарфик можна використовувати як пов'язку на голову. Просто поверніть його в 2-3 рази, отримавши стрічку, і зав'яжіть вузлом ззаду голови. Ви створите модний літній образ.
8
Крім того, використовуйте шарф замість ременя. Протягніть його в петлі брюк і зав'яжіть його на боці бантиком або вузлом. Врахуйте, що для класичних брюк такий аксесуар не підійде.
9
Використовуйте всі переваги шовкового шарфа. Поєднуйте його з різною одягом та іншими аксесуарами. Не бійтеся експериментувати з новими способами зав'язування, можливо, ви придумаєте свій вузлик.
Добре підібраний аксесуар, такий як шарф , наприклад, не тільки підкреслить індивідуальність вашого вбрання, але і зробить ваш образ закінченим. Однак важливо не тільки правильно підібрати текстуру і забарвлення шарф а, але й красиво його зав'язати.
Інструкція
1
Зауважте шарф простим вузлом - це найшвидший і універсальний спосіб. Оберніть шарф навколо шиї так, щоб його кінці звисали спереду. Зав'яжіть кінці у вільний вузол.
2
Надайте своєму образу трохи французької романтики. Складіть шарф вдвічі по довжині і оберніть його навколо шиї. Простягніть обидва кінці в утворилося кільце і затягніть шарф . Також можна протягнути два кінця шарф а в шаховому порядку, а потім розправити його, щоб надати образу невелику недбалість.
3
Додайте вашому пальто яскравість за допомогою вовняного або кашемірового шарф а. Складіть шарф вдвічі або вчетверо, якщо він занадто широкий. Оберніть складений шарф навколо шиї. Сховайте кінці шарф а під пальто, а сам шарф акуратно розподіліть близько коміра. Такий спосіб зав'язування допоможе утеплитися, якщо у вашого пальто або куртки відкритий виріз.
4
З'єднайте одноколірний шарф з візерунчастим і зав'яжіть їх бантом. Для цього накиньте обидва шарф а на шию і зав'яжіть їх. Зробіть петлю з обох нижніх кінців шарф а. Також складіть другу петлю і зав'яжіть обидві петлі горизонтально. Можна таким же чином скласти бант-розетку - зав'яжіть поверх одного банта інший бант і розправте його.
5
Прикрасьте шию шовковим шарф ІКОМ у вигляді змійки. Спочатку зробіть вузлики на кінцях шарф а. Закрутіть шарф джгутом навколо своєї осі. Обмотайте джгутик навколо шиї кілька разів так, щоб кінці залишилися спереду. Заправте вільні кінці під верхній ряд намотаного шарф а. Таким же чином можна зробити двоколірний джгут, з'єднавши два шарф ика різних кольорів.
6
Оберіть вузький шарф завдовжки два метри. Накиньте його на шию так, щоб один кінець був довший і лежав під коротким кінцем. Закиньте довгий кінець на коротший і протягніть його ззаду через петлю. Або візьміть три довгих шарф а поєднуються за кольором і зв'яжіть їх разом вузлом. Заплетіть косичку і просто накиньте її на плечі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=udurfYv5oF8
Корисна порада
Шарф можна не тільки пов'язувати на шию. Зробіть з широкого шарфа оригінальний головний убір або оберніть шовковий шарфик навколо талії замість ременя.