Як замовити візитки.

Невід'ємним атрибутом сучасної людини є візитна картка, яка являє собою компактний носій інформації. Візитка, що має ексклюзивний дизайн, здатна створити будь-якої компанії переконливу рекламу. Тому більшість компаній замовляють візитки для своїх співробітників і керівництва тільки у професіоналів, які не тільки творчо підходять до обробки та реалізації візиток, а й орієнтуються на високу якість і оригінальні методи оформлення.
Інструкція
1
У великому місті виготовлення візиток зазвичай супроводжується низкою труднощів, так як замовлення необхідно виконувати у стислі терміни. Тому перш ніж замовити візитки для себе або працівників своєї організації, виберіть відповідну фірму, яка знаходиться хоча б у тій же частині міста.
2
Потрібного виконавця можуть порадити знайомі або друзі, або скористайтеся пошуковою системою і пошукайте в інтернеті. На сайті поліграфічної фірми можна розглянути приклади виконання візитних карток і вибрати для себе найбільш прийнятний варіант. Шаблони мають різну тематику, вибраний приклад можна змінювати на свій розсуд. Вартість замовлення візиток завжди залежить від кількості і чим більше замовлення, тим дешевше вам обійдеться кожна візитка.
3
Замовити візитки можна в телефонному режимі або ж по електронній пошті відправити заявку до вимог та побажань, після чого менеджер повинен передзвонити за вказаною вами контактним телефоном. Обговорюючи з менеджером поліграфічної фірми замовлення, обов'язково уточнюйте нюанси і попередньо перевірте той шаблон, який піде у друк. Адже помилки в уже надрукованих візитках виправити буде неможливо.
4
Обговоріть доставку. Врахуйте, що для клієнтів, які вчиняють велике замовлення, виконавець завжди робить певні поступки - скидає ціну або організовує безкоштовну доставку.
5
Для друку візитних карток зазвичай використовується щільний папір або пластик. Папір можна вибрати глянсову, матову, прогумовану, з незвичайною текстурою, яка може переливатися перламутром.
6
Стандартна ж візитка виготовляється з білого картону високої якості, на якому друкуються ті дані, які потрібні клієнту: прізвище, ім'я, по батькові, номери телефонів, електронна адреса, а також логотип компанії та її місцезнаходження. Зазвичай візитка має розмір 9 на 5 см, однак змінити його можна на свій розсуд. Додатково візитну картку можна оформити термоподнятіем, зробити тиснення фольгою і фігурну висічку. Стиль оформлення, як і зазначена інформація, залежить від призначення візитки, яка може виготовлятися і для особистих цілей.
Зверніть увагу
У більшості фірм, що займаються виготовленням візиток, упаковка в спеціальну пластикову коробочку є безкоштовною.
Корисна порада
Візитка не обов'язково повинна мати гострі кути, зараз досить популярно робити округлення куточків.