Як залити повний бак. скільки літрів бензину в повний бак.

Залити повний бак палива в автомобіль можна декількома способами. Якщо перший раз самі ви не розберетеся що робити, шукаєте АЗС, на якому передбачені послуги заправника і каса приймає оплату за фактом заправки.
Інструкція
1
На такий АЗС скажіть заправникові, що вам треба залити повний бак і йдіть в касу. Зачекайте, поки вам заллють бензин. Оператор назве кінцеву суму і кількість бензину, яке увійшло в бак.
2
Якщо ви не знаєте, який обсяг палива може увійти в бензобак, заправляйтеся з запасом. Під'їхавши на АЗС, попросіть оператора залити повний бак і залиште грошей з запасом. Наприклад, ви знаєте, що повний бак зазвичай коштує 1500р. Стільки і залиште. Вставте роздатковий шланг в бак і закріпіть його на «собачку». Як тільки бак буде повний, подача палива відключиться автоматично. На табло висвітиться, скільки літрів увійшло і їх кінцева вартість. Якщо бензину увійшло менше, ніж ви заплатили, в касі повинні повернути вам різницю.
3
Якщо ви хочете чітко розрахувати, скільки палива вам необхідно долити до повного бака, вам потрібно знати обсяг бака. Припустимо, обсяг бака у вас 50 літрів. Для визначення точної кількості залишився палива, вам треба знати середня витрата палива. Наприклад, середня витрата палива вашого автомобіля 10л/100км. Після того як датчик рівня палива загорівся, проїхати ви можете кілометрів двадцять. Це значить, що в баку залишилося 2 літра бензину. І долити вам треба 48 літрів. Ці дані можуть змінюватися в залежності від витрати палива кожного конкретного автомобіля.
Зверніть увагу
Повний бак заливайте в декількох випадках: якщо вас чекає довга дорога, якщо не хочете змішувати різне за якістю паливо. В мінусові температури не залишайте на ніч машину з порожнім баком. Адже знизу бака накопичується бруд і відходи, які можуть просто замерзнути, і машину вранці ви не заведете. А ось в спеку, навпаки, краще утриматися від заправки повного бака. Під впливом дуже високих температур якість палива може знижуватися.