Як дізнатися розмір пальця. Як дізнатися розмір кільця в домашніх умовах.

Вибір відповідного до ваших пальцях кільця - справа досить просте, але і тут є свої тонкощі, корисні поради і «підводні камені».
Вам знадобиться
  • - відрізок стрічки, шнура, товста нитка
  • - сантиметр
  • - підходяще вам кільце
  • - олівець
  • - аркуш паперу
Інструкція
1
На розмір кільця впливають два фактори: товщина пальця, на якому ви будете носити кільце і передбачувана ширина кільця - чи буде це тоненьке колечко або широкий перстень.
2
Ідеальний спосіб правильно визначити розмір кільця - зайти в найближчий ювелірний магазин і приміряти зразок-вимірювач. Зазвичай у професійних ювелірів є два набору стандартних кілець - тоненький, близько 3 мм, і для кілець шириною більше 8 мм. Якщо ви хочете широке кільце, а другого вимірювача в магазині випадково не виявилося, то краще додати до одержали розміром ще пів-розміру.
3
Якщо ви хочете дізнатися ваш розмір в домашніх умовах, візьміть відрізок щільної стрічки, шнура або нитки. Щільно оберніть навколо пальця, але не затягуйте, обріжте в місцях з'єднання або відзначте фломастером. Прикладіть вийшов відрізок до лінійки. У вас вийшла окружність кільця, а нам потрібен - діаметр. Доведеться згадати шкільний курс геометрії і розділити число, що вийшло на 3,14. Повчитися число і є російський розмір вашого кільця.
4
Також можна прикласти влаштовує вас кільце до паперу, обвести його олівцем зсередини і виміряти діаметр. Тут варто враховувати те, що у нас не тільки різні по обхвату пальці на одній руці, а й розмір однакових пальців на правій і лівій руці може відрізнятися.
5
У Росії розмір кільця - це його внутрішній діаметр. Європейський розмір - довжина внутрішньої окружності. Для того, щоб дізнатися свій європейський розмір, достатньо або помножити російський на 3,14 або, якщо ви не знаєте російський, то просто виміряти вищеописаним способом палець, але не забувати про можливі погрішності.
6
Відповідність російського та європейського розміру англійської, американському і японському потрібно дивитися по спеціальних таблицях.
Зверніть увагу
Не варто вимірювати пальці ювелірними зразками в жарку погоду або відразу після холодної вулиці, дівчатам так само варто пам'ятати про те, що в «особливі» дні пальці можуть набрякати.
Визначити розмір кільця дуже просто - ви можете відвідати ювелірний салон, в якому консультанти підкажуть вам ваш розмір. В ювелірному салоні присутній спеціальне пристосування - пальцемер, який складається з комплекту кілець різних діаметрів.

Визначити розмір кільця дуже просто - ви можете відвідати ювелірний салон, в якому консультанти підкажуть вам ваш розмір. В ювелірному салоні присутній спеціальне пристосування - пальцемер, який складається з комплекту кілець різних діаметрів.

Розмір кільця вимірюють з діаметру обідка в міліметрах. За російським стандартом їх розміри існують з 15 по 25 мм. Кожен наступний розмір більше попереднього на 0,5 мм, наприклад, 17,5 і 18,5 і так далі. Як правило, ці розміри називають помилково «половинні» - це не правильно: 17,5; 18,5; 19,5 і далі - є повноцінними розмірами кілець, що позначають внутрішній діаметр в міліметрах.

Для того щоб дізнатися розмір кільця в більшості випадків застосовують 2 зразка для виміру: для вузьких і широких кілець.

Підбираючи підходяще кільце для визначення розміру, бажано переконатися, що воно точно підходить і «не тисне». Пам'ятайте, що розмір вашого пальця змінюватиметься залежно від часу доби, від температурного режиму та багатьох інших факторів. Тому приміряти кільце необхідно кілька разів протягом пари днів. Досить буде провести таку процедуру три рази. Більшість фахівців не радять:

- визначати розмір кільця в першій половину дня (можливі невеликі набряки),

- після відвідин спортзалу або фізичних навантажень,

- в період менструації,

- під час спекотної або холодної погоди.

Остання примірка вашого кільця повинна проводитися в той час, коли ви перебуваєте в стані спокою, а температура тіла відповідає нормі.

Якщо ви знайшли для себе кільце, а розміру немає, не варто впадати у відчай. Ювелір легко зможе підігнати будь вподобане кільце на вашу розміром. Якщо кільце має великі вставки, тоді підгонка проходитиме з максимальною обережністю.