Як змінити дозвіл екрана в грі.

Практично всі сучасні ігри мають велике (відповідне сучасним моніторів) дозвіл екрана, що дозволяє відтворювати зображення в грі в хорошій якості. І, навпаки, старі ігри мають маленьке дозвіл екрана, недостатнє для сучасних моніторів.

Вам знадобиться

- вбудований відеоадаптер.

Інструкція
1
Запустіть гру, в яку ви звикли грати. В залежності від того, запускаєте ви сучасну гру на невеликому моніторі або стару гру - на великому, вам буде потрібно зменшити або збільшити здатність зображення. Уважно вивчіть налаштування гри в розділі Параметри (Options). Знайдіть пункт, що відноситься до налаштувань відео-зображення. Він може називатися Video settings, Image settings або Resolution - ви зрозумієте, що потрапили в потрібний розділ, коли з'явиться можливість вибрати між запропонованими дозволами.
2
Поміняйте значення в поле" Роздільна здатність ", якщо гра надає таку можливість. Збільшуючи дозвіл, вам потрібно враховувати потужність вашого комп'ютера, так як зображення високої якості вимагає підвищеної продуктивності від відео-адаптера. Застосуйте зміни. Якщо зображення на дисплеї покращився - значить, ви вибрали вірне значення дозволу. Якщо екран став чорним, і не реагує на натиснення кнопок - значить, ваша відеокарта не може забезпечити відображення картинки гри в такій якості. Спробуйте вийти в систему натисканням на кнопки Alt + Tab або на клавішу Windows.
3
Ви можете перезавантажити комп'ютер натисканням на кнопку Reset. Комп'ютер завантажиться з колишніми настройками. Більше не встановлюйте подібний дозвіл у грі. Також варто відзначити, що більшість налаштувань виробляється в самих іграх. Деякі ігри перед запуском надають невелике віконце, в якому можна повністю налаштувати всі графічні параметри. Як правило, за допомогою стороннього програмного забезпечення налаштувати параметри для кожної гри не можна, так як у кожного виробника свої вимоги до системних параметрам.