Як налаштувати віддалене управління робочим стіл.

За допомогою віддаленого робочого столу можна управляти різними програмами з будь-якої точки світу. Щоб подібні системи коректно працювали, потрібно зробити налаштування.
Вам знадобиться
  • - дані для сервера від реєстратора;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Насамперед, вам потрібні дані від сервера, який буде використовуватися в якості віддаленого робочого столу. Це буде повноцінна операційна система, за допомогою якої можна створювати різні процеси, ставити програми на автоматичне виконання різних завдань, користуватися високошвидкісним інтернетом і багато іншого. Подібні послуги можете знайти на сайті reg.ru.
2
Зареєструйте сервер, запровадивши при цьому достовірні дані. Не забудьте написати існуючу адресу електронної пошти, на яку будуть вислані дані для використання сервера. Як тільки заявка буде оплачена, вам на електронну скриньку прийде повідомлення, в якому будуть міститися дані для сервера. Як правило, існує велика кількість різноманітного програмного забезпечення, яке дозволяє використовувати сервери, і при цьому бачити все, що відбувається на екрані.
3
Подібні операції можна проводити і в стандартній операційній системі. Щоб запустити сервер, і авторизуватися на ньому, натисніть кнопку «Пуск» на комп'ютері. Далі перейдіть у вкладку «Стандартні». Знайдіть пункт, який називається «Підключення до віддаленого робочого столу». Тепер вам потрібно ввести дані, які були відправлені на вашу електронну адресу. Намагайтеся подібну інформацію зберігати в декількох копіях, так як ситуації на комп'ютері бувають різні.
4
Перед вами з'явиться вікно, в ньому натисніть на кнопку «Параметри». Введіть віддалене назву комп'ютера. Зазвичай там вводяться цифри, розділені крапками. Далі введіть ім'я адміністратора, який управляє даними сервером. Натисніть на кнопку «Підключити». Як тільки система буде авторизована, вам потрібно буде ввести пароль адміністратора. Він також був вам відправлений на пошту. Уважно вводите пароль, так як система після деяких неправильних спроб може на час заблокуватися.
Досить часто трапляється так, що в комп'ютері відбуваються які-небудь неполадки і збої. Якщо немає часу на виклик фахівця, можна налаштувати віддалене управління комп'ютером, і тоді ваш знайомий комп'ютерник зможе вирішити вашу проблему прямо зі свого робочого столу.
Інструкція
1
Для того щоб налаштувати віддалене управління , необхідно використовувати вбудовану в ваш комп'ютер програму «Віддалений помічник», або скористатися спеціальною програмою Radmin.
2
Для цього, насамперед, необхідно увійти в Windows, встановити Radmin на обох комп'ютерах і налаштувати з'єднання по локальній мережі.
3
Спочатку на віддаленому комп'ютері налаштовується серверна частина. Для цього потрібно запустити файл rserv34ru.exe і натиснути у вікні, кнопку «Далі». Після того, як ви приймете ліцензійну угоду, потрібно активувати кнопку «Встановити», почекати, поки відбудеться установка.
4
По завершенні установки, встановлюємо прапорець на мітці "Налаштувати права доступу користувачів для Radmin Server" і активуємо кнопку «Готово». У вікні налаштування вибираємо або автоматичний запуск, або запуск вручну і натискаємо «ОК».
5
При необхідності в загальних налаштуваннях задаємо порт для програми, а у вкладці «Різне» вибираємо тип з'єднання.
6
У вікні «Додавання нового користувача" необхідно задати ім'я і пароль користувача. Після цього можна вибрати права, дозволені для віддаленого користувача, і натиснути «ОК».
7
Після установки Radmin Viewer на комп'ютері, налаштовуємо віддалене управління , вибираючи в меню пункт «З'єднання» і «З'єднатися з».
8
У вікні необхідно налаштувати параметри підключення і натиснути кнопку «ОК».
9
Далі починає вироблятися підключення до віддаленого комп'ютера. У вікні "Система безпеки Radmin" введіть ім'я та пароль користувача і активуйте «ОК».
10
Якщо на віддаленому комп'ютері використання режиму «Управління» дозволено, а пароль та ім'я користувача вказані, вірно, то ви отримаєте доступ до віддаленого комп'ютера.