Як підготуватися до ректороманоскопії.

Від якості підготовки кишечника до процедури ректороманоскопии безпосередньо залежить результат дослідження. Тому напередодні проведення процедури необхідно подбати про повне очищення кишечника.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили провести підготовку кишечника за допомогою клізм, приготуйтеся до того, що це займе багато часу. Якщо обстеження належить з ранку, напередодні ввечері треба зробити дві клізми для очищення кишечника по одному літру з перервою в пару годин. Третю клізму необхідно зробити з ранку за півтори години до дослідження кишечника.
2
Є напередодні дня обстеження треба небагато, можна пити чай, є галетное печиво і бульйон. Вранці напередодні обстеження дозволено пити чай і їсти нежирний сир. В ідеалі краще поголодувати. Використовуйте для клізм кип'ячену воду, вона повинна бути теплою, але не гарячою.
3
Напередодні процедури дозволено їсти виключно рідку їжу. Це може бути кип'ячена вода, сік, чай або бульйон. Якщо процедура призначена на ранок, поїсти останній раз перед обстеженням треба не пізніше 14-00 попереднього дня. Приймати препарат "Фортрекс" бажано з 4:00 дня, роблячи перерву в дві години після закінчення останнього прийому їжі.
4
Перший літр розчину треба випити з 4 до 5 години вечора. Другий літр треба випити з 5 до 6 вечора, третій - з 6 до 7, і четвертий (при необхідності) - з 7 до 8 вечора попереднього дня. Препарат починає діяти, коли випитий перший літр розчину, а закінчує свою дію через 3-5 годин після того як випитий останній літр.
5
У разі якщо у вас немає часу і бажання на те, щоб самостійно провести очистку кишечника, є можливість на місці, у відділенні проктології, прямо перед дослідженням провести процедуру гідроколонотерапії. Не забудьте узгодити час проведення процедури з лікарем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XyvSbgZv3ac