Як підключити usb мишку. Як ділити на відсотки.

USB-порт (Universal Serial Bus - «Універсальна послідовна шина») спочатку не був призначений для підключення миші або клавіатури, так як для цього в комп'ютері передбачені окремі входи (найчастіше - ps/2). Однак з метою зменшення розмірів і все більшої універсалізації USB-порт все частіше використовується в якості єдиного варіанту підключення низько- і середньошвидкісних зовнішніх пристроїв, у тому числі і мишки.
Інструкція
1
Вставте штекер з'єднувального кабелю пристрою у відповідний роз'єм на корпусі комп'ютера - як правило, цього цілком достатньо для підключення USB-мишки. Якщо це настільний комп'ютер, то краще використовувати роз'єм на задній панелі, щоб залишити вільним слот на передній панелі для часто підключаються і відключаються USB-пристрої. Після того, як ви вставите штекер в роз'єм, операційна система автоматично розпізнає новий пристрій і підбере для нього драйвер зі своєї бази. Якщо ОС не зможе цього зробити або якщо ваша миша має якісь спеціальні властивості, що вимагають встановлення додаткового програмного забезпечення, то скористайтеся для його інсталяції диск з комплекту миші. Якщо такий диск відсутній - завантажте потрібні файли з сайту виробника.
2
Включіть в BIOS вашого комп'ютера опцію розпізнавання USB-миші на етапі запуску комп'ютера, якщо після її установки пристрій працює неправильно. Для цього ініціюйте перезавантаження комп'ютера і увійдіть в налаштування BIOS - найчастіше при цьому потрібно натиснути клавішу delete або f2, коли в лівому нижньому кутку екрану з'явиться відповідне запрошення. Залежно від встановленої версії базової системи введення/виводу потрібна настройка може розташовуватися в різних секціях панелі установок, але найчастіше її треба шукати на вкладках advanced або integrated. Сама установка теж може бути названа по-різному - наприклад, USB Mouse Support. Зазвичай за умовчанням тут виставлено значення auto - замініть його на enable. Потім вийдіть з панелі налаштувань, зберігши при цьому змінені параметри. Після чергового завантаження комп'ютера миша повинна бути визначена системою.
3
Почніть з під'єднання адаптера до USB-порту і установки його програмного забезпечення, якщо це бездротова миша. У цьому випадку відразу після підключення операційна система теж спробує самостійно визначити новий пристрій і підібрати відповідний йому драйвер. Якщо щось піде не так, то вам доведеться зробити це самостійно, як це описано в першому кроці. Після установки адаптера включіть миша, попередньо переконавшись, що в неї встановлений акумулятор.
Якщо ви тільки придбали свій перший комп'ютер, можливо, у вас виникнуть труднощі з підключенням периферійних пристроїв. Наприклад, миша підключається дуже просто.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - миша
Інструкція
1
Вставте шнур від миші в роз'єм USB.
2
Ваш комп'ютер виявить новий пристрій, про що відразу вам повідомить.
3
Миша готова до роботи. Установка додаткового програмного забезпечення не вимагається.
Корисна порада
Більшість сучасних мишок USB-сумісні. Але до цих зустрічаються миші і з роз'ємом PS \ 2. На щастя, більшість материнських плат містять гніздо для таких мишей. Якщо ж такого гнізда на вашому комп'ютері немає, то ви можете додатково придбати перехідник USB-PS \ 2 (хоча в більшості випадків вони не працюють).