Як почистити хутро песця.

Нарешті ти придбала довгоочікувану шубку! М'яка, ніжна, пухнаста і така світла. Тепер ти точно будеш виділятися в сірій натовпі. Але проходить всього один сезон, і запорошений місто справив свій згубний дію на зовнішній вигляд: шубка вже не так радує око. Вона зблякла, покрилася сірим пилом і жирними плямами. А рукава, комір і низ вироби і зовсім безобразни.Неужелі доведеться її викинути і знову йти в магазин? Ну звичайно ж ні! Шубку можна врятувати і повернути їй первозданний вигляд. Можете просто віддати шубу в спеціалізовану чистку хутра. Або зробити все самому. Озбройтеся всім необхідним і вперед.
Вам знадобиться
  • Манна крупа, перекис водню, тепла вода, нашатирний спирт, сіль.
Інструкція
1
Натуральний колір шерсті песця дуже світлий. Тому при носінні в першу чергу шубка втрачає свій колір. Повернути світлий відтінок легко. Посипте шубу манною крупою. Тепер акуратно потріть хутро руками, ніби перете. Так само можна обережно почистити його м'якою щіткою або натуральною тканиною. Фахівці радять здійснювати рухи у напрямку росту шерсті. Однак власники шуб стверджують, що рухи проти шерсті приносять найкращий результат. Крупа добре вбирає в сім'я скопилася бруд і шубка стає чістой.Когда чистка манкою буде закінчена, акуратно струсіть всю крупу і пропилесосьте шубку (переконайтеся, що насадка пилососа читаючи).
2
Якщо вам хочеться ще більше освітлити шубу, скористайтеся перекисом водню. Розбавте 1 ложку перекису в склянці теплої води і натуральною тканиною протріть хутро. Не мочіть його занадто сильно. Тепер ваша шубка майже зовсім як нова. Залишився невеликий штрих.
3
Ви не могли не помітити, що рукава і комір шуби страждають найбільше. Тут крім пилу скупчується ще й жир. Тому недоглянута шубка і виглядає найчастіше такий засмальцьованій. Потрібно скоріше виправити ето.Возьміте 0,5 літра води, 1 ч \ л нашатирного спирту і 3 ч \ л солі. Добре все перемішайте і цим розчином ретельно вичистіть жирні місця. Чи не переусердствуйте.Теперь ви знову можете красуватися в улюбленій шубці. Головне не забувайте доглядати за нею, і у відповідь вона довгий час буде прикрашати вас.
Зверніть увагу
Після чистки висушіть шубку і остаточно протрясено її (чи пропилесосьте).
Корисна порада
при чищенні особливу увагу приділяйте комірові, рукавах і низу хутряного вироби.