Як підключити антену в авто. Як зробити автомобільну антену активною.

Автомобільні антени покликані посилювати радіосигнал. Якщо ви живете в районі з поганим сигналом, краще поставити виносну антену на корпус автомобіля. А якщо вам потрібен хороший прийом в межах міста, зупиніть свій вибір на внутрішньосалонного активної антені.
Вам знадобиться
  • Дриль;
  • - бокорізи;
  • - ізолента.
Інструкція
1
Автомобільні антени бувають: врізні в дах, в крило або бампер; телескопічні; магнітні; електричні; активні з вбудованим підсилювачем. Залежно від обраної моделі антени і відбувається її встановлення та підключення.
2
Для виразний антени в дах зніміть або відігніть обшивку стелі. Розберіть бічну стійку.
3
Отвір для антени просвердлите зовні на даху. Покрийте отвір водостійким герметиком і закріпіть антену, пропустивши провід вниз салону.
4
Пустіть провід по даху під обшивкою, потім по стійці. Звідти його за торпедо до магнітоли.
5
Магнітолу зніміть. Підключіть антенний штекер в спеціальне гніздо ззаду магнітоли.
6
Якщо антена активна, підключіть харчування. Від активної антени виходять два дроти і штекер. Чорний провід підключіть на масу. Інший провід підключіть на той, що виходить з антени - синій або синій з білою смугою. В інструкціях до магнітоли він позначається, як провід для активної антени.
7
Після під'єднання всіх проводів, встановіть магнітолу. Перевірте роботу радіо. Якщо ви все під'єднали правильно, закріпіть магнітолу.
8
Перед підключенням внутрішньосалонного антени, добре помийте скло. Прогрійте машину, тому на холодне скло гірше клеїться липка стрічка.
9
Насухо витріть поверхню і знежирте її. Для цього зазвичай в комплекті з антеною йдуть спиртові серветки.
10
Розберіть праву стійку.
11
Саму «таблетку» антени наклейте зверху скла праворуч. До неї йдуть «вусики», які розмістите і наклейте зліва і вниз.
12
Все внутрісалонного антени активні, тому від них йдуть три дроти. Пустіть їх по стійці, закріпивши до основного джгута проводів за допомогою ізоляційної стрічки або хомутів.
13
Чорний провід закріпіть на масу (кузов). Інший зі штекером вставте в роз'єм магнітоли, третій підключіть на вихід харчування.
Зверніть увагу
Сучасні мультимедійні системи при всій своїй зручності і функціональності, радіосигнал приймають не дуже добре. Тому будьте готові до того, що навіть у межах міста прийом каналів буде не дуже чіткий і обмежуватися декількома популярними радіостанціями.
Автомобільні антени виконують безліч функцій. Вони приймають радіосигнали, служать засобом переговорів і навіть ловлять телевізійні канали. Для високої якості прийнятого сигналу вибирайте антену в залежності від технічних характеристик магнітоли.
Вам знадобиться
  • Дриль
  • Бокорізи
  • Викрутка хрестова
  • Изолента
Інструкція
1
Автомобільні антени бувають декількох видів - внутрісалонного, врізні, магнітні. Розрізняються і способи установки.
2
Внутрішньосалонна антена клеїться на лобове скло праворуч у верхньому куті. Знежирте скло. Залежно від обраної моделі антени, а вони бувають різної модифікації, наклейте на скло блок антени і вусики.
3
Розберіть праву стійку і протягніть по ній дріт від антени до магнітоли. Провід під'єднаються в спеціальне гніздо для антенного дроти. Якщо антена активна, то підключіть два дроти. Мінусовій провід на корпус автомобіля, плюсовій - на антенний вихід.
4
Врізне антена встановлюється на дах, крила або бампера автомобіля. Якщо антена встановлюється на дах, то в салоні необхідно частково розібрати обшивку стелі. На обраному місці установки висвердлюється отвір і наноситься герметик для захисту антени від вологи. Вставляється антена і затягується знизу на болтах або саморезах залежно від моделі антени. Провід простягніть до магнітоли по салону. Зазвичай, якщо антена встановлюється на крилі або бампері, провід простягається по порогу автомобіля. Для цього поріг попередньо розбирають.