Як підключити датчик об'єму.

Датчик об'єму служить хорошим доповненням до охоронних функцій автомобіля. Він оповіщає власника машини, якщо відбулося проникнення в салон автомобіля через розбите скло. Адже датчик удару на таке втручання не реагує. Та й підійти зайвий раз близько до машини об'ємний датчик не дасть, попереджаючи, що машина знаходиться на охороні.
Вам знадобиться
  • Викрутка;
  • - бокорізи;
  • - изолента;
  • - двосторонній скотч;
  • - саморізи.
Інструкція
1
Датчики об'єму бувають двох видів - Однозонна і двузонний. Однозонний датчик спрацьовують при проникненні в салон. Двузонний датчик крім салону, спрацьовує при наближенні до автомобіля. І якщо при проникненні в салон (наприклад, через відкрите скло) сирена починає кричати, то при близькому знаходженні з автомобілем просто кілька разів пролунає попереджувальний сигнал.
2
Для установки датчика знайдіть центр автомобіля. Як правило, це місце між передніми сидіннями під ручним гальмом. Датчик встановіть в невидиме місце і закріпіть двостороннім скотчем або прикрутите на саморізи.
3
Один з варіантів підключення датчика обсягу - паралельно датчику удару. З обох датчиків виходять чотири дроти. Червоний провід підключіть на червоний, чорний - на чорний.
4
Решта два дроти датчика обсягу - це дроти управління (якщо датчик двузонний). Підключіть їх відповідно до схеми сигналізації. Якщо схеми немає, то зрозуміти який провід від якої зони буде спрацьовувати дуже просто. Підключіть один провід і просуньте руку у відкрите вікно. Якщо спрацьовування сталося і сирена закричала, значить, ви все під'єднали правильно.
5
В деяких сигнализациях на блоці управління є додатковий роз'єм для підключення додаткових датчиків. Підключіть об'ємний датчик прямо на нього, відповідно до схеми, яка намальована в інструкції по установці.
6
Якщо на автомобілі немає взагалі ніякої охоронної системи, підключіть датчик обсягу автономно. Для цього встановіть в капоті сирену. Якщо встановлюєте сирену автономну, то дроти від датчика підключіть до неї безпосередньо.
7
Якщо встановлюєте звичайну сирену, то підключіть реле, яке буде посилювати сигнал. Червоний дріт від датчика підключіть на плюс, чорний - на масу. Решта два дроти підключіть до реле.