Як повернути життя акумулятора.

Кожен автомобіліст рано чи пізно стикається з ситуацією коли «вмирає» акумулятор, особливо гостро стоїть ця проблема в той час, коли починаються морози. Існує багато причин, внаслідок яких може втратити працездатність акумулятор, це може бути і не закрита до кінця двері, і надовго включена лампочка салону, і забута працююча магнітола. Загалом, до цього призводить будь-який споживач енергії, який залишився на тривалий час у робочому стані.
Інструкція
1
Проте, окрім забутих електроприладів, причиною виходу з ладу акумулятора може стати і несправний генератор, який подає недостатній заряд, або ж занадто низький рівень електроліту. Щоб повернути життя акумулятора в першу чергу перевірте рівень електроліту - в тому випадку, якщо він нижчий необхідного, долийте в банки дистильовану воду.
2
Спробуйте оцінити свої можливості, тобто визначитеся яким способом вам найлегше запустити акумулятор. Може бути, вийде запуск з «штовхача», який робиться тільки в автомобілях з механічною коробкою передач, але він не рекомендується, оскільки при цьому мається ймовірність пошкоджень, наприклад, таких як прослизання ременя.
3
Один з найпростіших способів повернути до життя акумулятор - це скористатися «прикуривателем» від акумулятора іншого заведеного автомобіля. Для цього вам необхідно просто зупинити проїжджаючий повз автомобіль і попросити допомоги у водія.
4
У тому випадку, якщо «прикурити» можливості немає, заводити з «штовхача» ви не наважуєтеся, залишається зняти акумулятор, щоб повернути його до життя. Якщо проблема виникла в той час, коли на вулиці мінусова температура, тобто більш мінус 5 градусів за Цельсієм, занесіть акумуляторну батарею в тепло для того, щоб вона нагрілася.
5
Але перед цим переконайтеся, що під час повороту в замку запалювання ключа загоряється хоча б приладова панель, тільки в цьому випадку після нагрівання акумулятора до 20 градусної температури в ньому з'явиться заряд, який буде здатний повернути стартер і завести автомобіль.
6
Ідеальний варіант - це поставити заряджатися на добу акумулятор при наявності зарядного пристрою, який можна придбати в будь-якому автомагазині. Після того як заведете автомобіль, його слід залишити не менше ніж на 15 хвилин працювати на холостих обертах - тоді батарея остаточно «оживе». Надалі щоб уникнути неприємних ситуацій, повністю зарядіть акумуляторну батарею та зверніться на СТО для виявлення витоків енергії та визначення справності генератора.
Зверніть увагу
Зарядний пристрій для акумулятора видає струм стартера більшої сили, що і призводить до реанімації джерела живлення автомобіля.
Корисна порада
Холодна пора року знижує віддачу акумулятора на чверть, тому й виявляється одного ранку, що він не в змозі забезпечити нормальну подачу струму, щоб запустити двигун. Якщо є можливість залишати автомобіль на ніч у опалювальному гаражі, то краще нею користуватися.