Як отримати доступ до папки System volume information.

Папка System volume information невипадково називається системною. У ній зберігаються службові файли операційної системи: копії програмних файлів, звіти, дані про проведені процедурах, ресурси для відновлення системи та інше. За замовчуванням доступ до цієї папки закритий.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Ви повинні володіти правами адміністратора, щоб вносити зміни такого роду. Перевірте рівень своїх прав в розділі «Облікові записи користувачів» або зверніться до адміністратора вашого комп'ютера. Також можете створити окрему обліковий запис, за допомогою якої можна здійснювати різні операції на ПК. Відображуватимете системні файли у вікнах «Мого комп'ютера». Для цього зайдіть у властивості вікон «Мого комп'ютера» натисніть на пункт «Упорядкувати» вгорі екрана та виберіть «Параметри папок і пошуку».
2
Зайдіть на вкладку «Вид» і внесіть такі зміни: встановіть прапорець «Показувати приховані файли і папки» і зніміть прапорці з пунктів «Приховувати захищені системні файли», «Використовувати простий спільний доступ до файлів». Підтвердіть зміни натисненням на кнопку «ОК». Таким чином, ви повністю відкриєте всі системні папки та файли, які розташовані в операційній системі комп'ютера. Намагайтеся не видаляти нічого, тому що можна пошкодити систему, причому без можливості відновлення.
3
Налаштуйте права доступу до папки: натисніть правою кнопкою миші по значку папки System Volume Information, а потім лівою по пункту «Властивості». У вкладці «Безпека» додайте свого користувача і встановіть необхідні права в списку нижче. Тепер ви зможете переглядати вміст папки System volume information і змінювати його. Не варто видаляти з даної папки файли, якщо ви стовідсотково не впевнені, для чого вони призначені. Скористайтеся спеціальними утилітами звільнення вільного місця, якщо виникла така потреба. Також перевіряйте папки на шкідливі програми, так як часто віруси ховаються в системі.
Папка System Volume Information відноситься до системних і прихованим в операційній системі Microsoft Windows XP. Ця папка призначена для збереження резервних файлів стану системи, іменованих «Точки відновлення системи». Отримання доступу до неї виконується стандартними інструментами системи.
Вам знадобиться
  • - Windows XP.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Сервис» довільно обраної папки на комп'ютері і перейдіть в пункт «Властивості папки».
2
Перейдіть на вкладку «Вид» діалогового вікна і знайдіть параметр «Приховувати захищені системні файли (рекомендовано) у розділі« Файли і папки »вікна« Додаткові параметри ».
3
Зніміть прапорець на знайденому поле і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Так» у вікні запиту «Ви дійсно хочете відображати ці файли?».
4
Поверніться у вікно «Додаткові параметри» і перейдіть в розділ «Приховані файли і папки».
5
Застосуйте прапорець на полі "Показувати приховані файли і папки» та натисніть кнопку «Застосувати» для виконання команди.
6
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK і відкрийте диск, що містить операційну систему Windows XP (зазвичай, диск С).
7
Знайдіть затінену папку System Volume Information (колір папки викликаний тим, що папка є прихованою) і викличте її контекстне меню кліком правої кнопки миші.
8
Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Безпека» діалогового вікна.
9
Натисніть кнопку «Додати» і виконайте натиснення кнопки «Додатково» в новому діалоговому вікні «Вибір: Користувачі та групи».
10
Натисніть кнопку «Пошук» і вкажіть обраного користувача в списку,.
11
Натисніть кнопку OK і дочекайтеся появи імені обраного користувача у вікні «Введіть імена вибраних об'єктів (приклади)».
12
Натисніть кнопку OK і переконайтеся в тому, що потрібне ім'я відображається у вікні "Групи та користувачі».
13
Натисніть кнопку «Застосувати» для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
14
Відкрийте папку System Volume Information подвійним кліком миші на значок папки.
Корисна порада
Доступ до папки System Volume Information може виявитися необхідний при усуненні виниклих в системі неполадок.