Як поставити ксенон в задній хід.

Ксенонові лампи заднього ходу в задніх ліхтарях - корисна і приємна опція, що дозволяє не напружувати зір, рухаючись заднім ходом в темний час доби. При виборі ламп орієнтуйтеся на колірну температуру 5000 К, що дає оптимальний по яскравості світло злегка блакитного відтінку.
Вам знадобиться
  • - комплект ксенону з лампами Н11/Н9;
  • - викрутки з плоским і хрестоподібним отвором;
  • - плоскогубці, ріжкові ключі і торцеві головки;
  • - мультиметр (тестер).
Інструкція
1
Вимкніть негативний дріт від відповідної клеми акумулятора. Розберіть внутрішню обшивку багажника, щоб дістатися до нутрощів задніх ліхтарів або окремо встановленого ліхтаря заднього ходу. Зніміть ліхтарі, розберіть їх і вийміть стандартні лампи заднього ходу. Для установки нової лампи Ксенону доробіть плату, висвердливши в ній отвори для проводки.
2
При установці лампи намагайтеся не змінювати конструкцію цоколя. Це дозволить, в крайньому випадку, швидко повернути на місце штатні галогенові лампочки. Розберіть стандартний патрон, вийміть контакти з проводами, проведіть дроти крізь отвори в патроні і залийте силіконовим герметиком.
3
Пропустіть дроти крізь виконані отвори і закріпіть лампу на установчому місці. Провід в отворах загерметизуйте герметиком. Роз'єми проводів візьміть з комплекту до ламп. Блоки розпалювання закріпіть в будь-якому зручному місці, захищеному від вологи та бруду, за допомогою гвинтів-саморізів. Підключіть лампи до блоків, суворо дотримуючись полярності підключення. Після цього встановіть плату всередині ліхтаря і перевірте функціональність ксенону.
4
Мультиметри в штатному джгуті проводки виділіть позитивний і негативний проводи ламп заднього ходу. На ксенонових лампах позитивний дріт виділяється червоним кольором, негативний - чорним. Блоки розпалювання підключіть до знайдених проводам за допомогою спеціальних затискачів з комплекту підключення. Обов'язково дотримуйтеся при цьому полярність. По закінченні установки зберіть і встановіть всі раніше зняті і розібрані деталі.
5
Всі з'єднання проводів ретельно заізоліруйте. Після закінчення робіт перевірте функціональність ліхтарів заднього ходу. Переконайтеся, що в проводах живлення є запобіжник. При його відсутності поставте самостійно, вибравши номінал 0,5 А.