Як приймати валтрекс.

"Валтрекс" - це противірусний препарат, призначений для лікування захворювань, спричинених вірусом герпесу і для профілактики цитомегаловірусної інфекції на фоні ВІЛ, хіміотерапії та трансплантації органів або кісткового мозку. Відпускається за рецептом лікаря, може застосовуватися тільки за рекомендацією і під наглядом фахівця.
Інструкція
1
Вам можуть призначити препарат для лікування оперізуючого лишаю, при болях, пов'язаних з наявністю вірусу Varicella zoster, при захворюваннях викликаних простим герпесом Herpes simplex 1 і 2 типу, при генітальний герпес, для профілактики герпесу і поразки слизових оболонок шкіри.
2
Також "Валтрекс" призначають для профілактики цитомегаловірусної інфекції, для попередження відторгнення трансплантатів внутрішніх органів, при наявності в організмі умовно-патогенних мікроорганізмів.
3
Для лікування оперізувального лишаю приймайте по 1 г препарату 3 рази на добу. Тривалість лікування становить 7 днів.
4
Якщо вам діагностували наявність простого герпесу, то лікар призначить по 500 мг "Валтрекс" 2 рази на добу. Курс лікування визначає лікуючий лікар.
5
Для профілактики захворювань, пов'язаних з вірусом герпесу препарат призначають в дозі від 50 мг до 1 г 2 рази на добу протягом 5-10 днів.
6
З діагностованим імунодефіцитом можуть призначити різні дози від 500мг до 1 г і кратність прийому від 2 до 4 разів на день.
7
Для профілактики цитомегаловірусної інфекції після перенесеної трансплантації або при хіміотерапії "Валтрекс" беруть по 2 г 4 рази на добу, тривалість лікування може бути 90 днів. При необхідності курс лікування може бути збільшений.
8
Пацієнтам з нирковою недостатністю або іншими серйозними захворюваннями дозу препарату і кратність прийому підбирає лікар індивідуально.
9
Дітям "Валтрекс" призначається з 12 років в дозах, зазначених лікарем.
10
Якщо вам призначили препарат під час лактації, то грудне вигодовування слід припинити. Під час вагітності "Валтрекс" призначається тільки в тому випадку, якщо користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду.
Зверніть увагу
Прийом "Валтрекс" може викликати: нудоту, блювоту, запаморочення, головний біль, сплутаність свідомості, галюцинації, збудження, тремор, судоми, кому, порушення лабораторних показників, алергічні реакції шкіри. За будь-яких побічних симптомах негайно зверніться до лікаря.