Як зробити світяться камені. Як зробити світиться фарбу в домашніх умовах.

Сьогодні дуже популярно використання святящемуся фарби. Її застосовують в різних сферах: для прикраси кімнат, садових майданчиків, в архітектурному дизайні, автотюнинге, при оформленні святкових букетів. Чи можна самостійно використовувати світиться фарбу, наприклад, зробити світяться камені?
Інструкція
1
Світна фарба здатна світиться в темряві без особливої додаткового підсвічування. Вона спочатку акумулює енергію світла, а потім віддає її в темряві протягом 8-10 годин. Така фарба складається з оксидів алюмінію, які підготовлені для накопичення і, надалі, випромінювання енергії. Унікальні властивості люмінесцентної фарби дають можливість значно перетворити зовнішній вигляд сучасних будівель.
2
Для виготовлення самосвітної зовнішнього облицювання використовуйте покриття з натурального або штучного каменю. Візьміть Світлонакопичувальні фарбу ТАТ 33 і нанесіть її на окремі поверхні. Для цього спочатку визначте, що ви хочете бачити світиться в темряві. Якщо це буде тротуарна плитка, можна намітити, які саме шви ви будете покривати фарбою. Або намалюйте макети самосвітних міток на доріжці. Потім акуратно пензликом нанесіть шар спеціальної фарби. Дайте повністю висохнути.
3
Якщо ви хочете спорудити світну доріжку з натуральних каменів в саду, краще спочатку пофарбувати їх, а потім вже укладати. Візьміть підготовлені камені, розкладіть на рівну поверхню. Вибирайте верхню сторону так, щоб вона була якомога рівніше - адже по ній потім доведеться ходити. Зафарбуйте лицьову сторону всіх каменів, ретельно зарисовуючи дрібні щілини і тріщини. Після висихання можете викладати камені на підготовлений макет доріжки.
4
Дуже добре виглядає светящаяся тротуарна плитка біля нічних клубів, барів, кафе, заправних станцій, готелів. Купуйте світиться фарбу для бетонних поверхонь і оформляйте свій заклад. Така люмінесцентна фарба прослужить не один рік і дозволить створити свій власний неповторний стиль. Зробіть світяться бордюри - це найпростіший і економічний спосіб облагородити свою територію. Фарба стійка до впливу зовнішніх факторів, що не змивається при прибиранні.
5
Світна фарба чудово підходить для водного середовища. Виберіть красиві декоративні камені і пофарбуйте їх люмінесцентною фарбою в різні кольори. Так ви прикрасите свій акваріум, створите неповторний світ підводного царства.
6
Світна фарба стійко переносить вплив вологи, тиску. Вона безпечна для людини і тварин.