Як визначити якість шуби.

Гарна шуба - це мрія будь-якої жінки. Але щоб вона радувала свою господиню, а не примушувала її страждати, потрібно правильно вибрати шубу. Вона повинна бути якісною. Існують правила, за якими можна перевірити, чи довго прослужить шуба, наскільки вона хороша.
Інструкція
1
Щоб шуба з натурального хутра довго носилася, цей хутро має бути добре виробленої. Для того, щоб зрозуміти, чи за всіма правилами вироблені шкурки, з яких зшита шуба, треба подивитися на їх виворіт. Зворотний бік шкур повинна бути трохи бархатистою на дотик і еластичною. Її колір повинен бути ніжно-кремовим, ні в якому разі не жовтим. Якщо шуба зсередини жовтого кольору, значить, вона зшита зі старих шкур, а це погано. Крім того, хороший хутро повинен володіти густим підпушком. Щоб переконатися, чи достатньо густий підпушок у шуби, треба провести рукою в напрямку «проти шерсті». Якщо виявите залисини або нерівномірне забарвлення - не варто купувати таку шубу. Особливо уважно потрібно оглядати рукава, області кишень і бічну поверхню стегна. Адже в цих місцях шуба зазвичай швидше витирається.
2
Зверніть увагу на щільність хутра в цілому. Він повинен бути однаково щільним і якісним по всій площі шуби. Не слухайте вмовляння і пояснення продавця - йому треба сплавити свій товар будь-яку ціну. Довіряйте лише своїм ощущеніям.Любой натуральне хутро повинен бути пружним на дотик і блискучим на вигляд. На ньому не повинно бути злиплих волосків. Якщо вони є, значить, шуба неякісна. Також ворс не повинен бути направлений в різні боки. Волоски повинні лежати паралельно один одному, не перехрещуватися. Також весь ворс повинен бути однієї висоти.
3
Якість шуби, звичайно, визначається і її видом. Найдовше носяться шуби з хутра видри і річкового бобра. Вони служать від 12 до 14 зим. Дорогі соболь і норка при дбайливому догляді прослужать вірою і правдою 8 - 10 зим. Єнот, песець, каракуль і овчина - до 6 зим. Ондатра, лисиця і нутрія - до 4 років. Шиншила, козлик, кролик - 2 роки.
Зверніть увагу
Для нутрії, песця та норки багато значить, хутро це дикого тваринного або вирощеного в неволі. У дикого - коротка ость і густий підпушок.