Як інсталювати драйвер.

Всі пристрої персонального комп'ютера вимагають наявності певних файлів, що забезпечують їх нормальну роботу. Цей комплект називається драйверами. Дуже важливо вміти правильно їх встановлювати.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers.
Інструкція
1
У функції операційних систем Windows входить автоматичний пошук і установка драйверів. Підключіть пристрій і почекайте, поки система підбере потрібні файли і активує їх. Якщо цього не сталося, то відкрийте властивості меню «Мій комп'ютер» і перейдіть в диспетчер пристроїв.
2
Знайдіть обладнання, виділене знаком оклику. Два рази клікніть по ньому лівою кнопкою миші. У меню, перейдіть у вкладку «Драйвер» і натисніть кнопку «Оновити». Вкажіть пункт "Автоматичний пошук і установка». Для успішного здійснення цього процесу рекомендують підключитися до інтернету.
3
Для самостійної установки драйверів необхідно спочатку їх знайти. Перейдіть на сайт фірми, що випускає дане устаткування. Знайдіть розділ «Центр завантажень» або «Програмне забезпечення» і скачайте комплект файлів, необхідних для роботи потрібного пристрою. Після завершення скачування архіву розпакуйте зберігаються в ньому файли в окрему папку.
4
Знову відкрийте диспетчер пристроїв і обновіть драйвери, використовуючи функцію «Установка з вказаного місця». Перезавантажте комп'ютер, якщо драйвери були успішно встановлені, а обладнання все ще не працює.
5
Скачайте і встановіть комплект файлів Sam Drivers. Це спеціальна утиліта, призначена для автоматичного підбору потрібних файлів для певного обладнання. Краще використовувати порівняно нову версію програми. Запустіть файл DIA-drv.exe і почекайте, поки завершиться аналіз підключеного обладнання. Знайдіть те пристрою, для якого необхідно знайти потрібні файли, виділіть його галочкою та натисніть кнопку «Оновити».
6
Після завершення обраних частин закрийте програму і перезавантажте комп'ютер. Перевірте працездатність нового обладнання.