Як випрямити волосся щипцями. Як вибрати щипці для випрямлення волосся.

Іноді дівчата, що мають від природи пухнасті кучеряве волосся, воліють отримати, навпаки, рівні і гладкі. Чималу роль у цьому прагненні грає мода. В такому випадку йде в хід все: фен, спеціальні косметичні засоби і, звичайно, винахід останніх років - щипці або, як їх ще називають, утюжок для волосся.
Інструкція
1
Перед випрямленням обов'язково вимийте волосся шампунем, інакше жир, пил і те, що залишилося від косметичних засобів, затвердіє під впливом високої температури.
2
Нанесіть на чисте волосся засіб для випрямлення з термозахисними властивостями (мус, спрей, бальзам і т.п.) і дайте їм висохнути, якщо часу мало, то можна скористатися феном. Але тільки не пересушуйте - вони повинні залишитися трохи вологими.
3
Якщо волосся в'ється дуже сильно, висушіть їх феном з брашингом, а потім ще раз нанесіть на них термозахисної засіб. Обов'язково читайте інструкцію по застосуванню таких засобів.
4
Налаштуйте потрібну температуру на прасуванні. Це залежить від щільності волосся і ступеня їх закручування. Наприклад, на скронях волосся в'ється трохи сильніше. Але краще, якщо температура впливу буде нижче 120 градусів.
5
Розчешіть волосся і зберіть їх нагорі, закріпивши прядки шпильками. Випрямлення починайте з потилиці. Для цього кожен раз вивільняється невелике пасмо (це важливо, тому що велика кількість погано розпрямиться), розміщуйте утюжок у самих коренів і ведіть його до кінців волосся. Протягувати його слід плавно і повільно, щоб волосся встигали підсушуватися, але зупинятися не можна, інакше ви їх пошкодите.
6
Якщо у вас сильно кучеряве волосся і випрямити з першого разу їх не вдалося, повторіть. Але пам'ятайте, що більше трьох разів цього робити не можна, якщо ви не хочете, щоб ваше волосся стали ламкими. Після того як ви завершили роботу на потилиці, приступайте до випрямляння волосся на маківці.
7
Коли все волосся випрямлені, розчешіть їх і для додання обсягу збризніть їх спреєм у самих коренів, акуратно піднімаючи пасма.
8
При подальшому митті забезпечте волоссю добре харчування, використовуючи масло або маски для пошкодженого волосся. Якщо посіклися кінчики, зістригайте їх.
Зверніть увагу
Використовувати щипці для розпрямлення волосся, навіть найякісніші, не варто більше двох-трьох разів на тиждень. Але якщо ви хочете, щоб ваше волосся були прямими завжди і є необхідність распрямлять їх кожен день, то краще зверніть увагу на хімічне випрямлення. Звичайно, воно теж не зовсім нешкідливо для волосся, але щоденне використання прасування по впливу ще гірше.
Корисна порада
Перед тим, як використовувати щипці для випрямлення волосся, має сенс звернути увагу на погоду: якщо вологість повітря підвищена, волосся знову вберуть вологу і ваші зусилля пропадуть дарма.