Як одягнутися в Хеллоуїн. ким одягаються на хеллоуїн.

Традиція святкування Хеллоуїна йде у корінням в англійську історію. Згідно з легендою, в ніч на 1 листопада душі померлих приходять в дім, щоб погрітися. А разом з ними приходить і вся нечиста сила. Адже першого листопада в Британії настає зима. Щоб відлякати нечисть, люди переодягалися в костюми тварин, а також відьом, диявола, кажанів, ходили від хати до хати і співали пісні. Згодом, в застрашливі костюми стали переодягатися діти і ходити по домівках, співаючи пісні і вимагаючи частування.

В даний час Хеллоуїн - це привід для організацій веселою костюмованої вечірки не тільки для дітей. В Англії це свято вже втратив свою актуальність, а в Сполучених штатах, навпаки, набуває все більшої популярності. В маскарадні костюми переодягаються не лише студенти, а й світові зірки кіно і шоу бізнесу. Як же правильно одягнутися на Хеллоуїн, щоб не виглядати білою вороною? Серед традиційних образів нечистої сили, з'являються і нові: супермен, людина-павук, Гаррі Потер. Костюм можна купити, а можна зробити самостійно.

Якщо з ниткою і голкою ви не дружите або зовсім немає часу майструвати складні елементи, скористаєтеся своїм гардеробом. Чорне плаття або чорний костюм, що складається з водолазки і брюк-дудочек або легінси, може стати основою для декількох образів. Наприклад, додавши капелюх з великими полями, можна піти на маскарад в образі відьми. А чорні невеликі вушка і намальовані вуса зроблять вас чорною кішкою. Як аксесуар використовуйте червоний пояс, червоні ріжки - це зробить вас дияволки. Яскрава червона помада доповнить цей образ. В свій костюм для Хеллоуїна дівчата намагаються додати якнайбільше відвертості, створюючи тим самим сексуально-привабливі образи. Якщо ви не хочете брати участь в маскараді, то досить створити образ жінки-вамп. Обтягучу і яскравий макіяж допоможуть вам вписатися в компанію «представників» нечистої сили.

Молодій людині одягнутися на Хеллоуїн трохи складніше. Одні молоді люди намагаються виглядати сильними і страшними, а інші - не бояться постати в смішних костюмах. Серед чоловічих маскарадних костюмів на першому місці за популярністю костюм графа Дракули. Далі йдуть супергерої, роботи, приведення. Тут вибір теж досить широкий. Але головне те, що може врятувати або зіпсувати будь-який костюм - це макіяж. Бліда шкіра, темні кола під очима, синці на обличчі - такий макіяж зробить вас вампіром навіть в звичайному чорному костюмі.