Як змити фарбу з волосся.

Кожна жінка, яка використовує всі сучасні можливості для створення ідеального образу, стикалася з проблемою невдалого фарбування. Сьогодні, коли в моду повернулися натуральні кольори волосся, коли дівчата намагаються підкреслити природну красу свого волосся за допомогою засобів догляду, уникаючи жорсткого фарбування, питання повернення природного кольору волоссю стає все більш актуальним.
Вам знадобиться
  • Змивка для волосся
  • Шампунь глибокого очищення
Інструкція
1
Для початку купіть спеціальну змивку і скрабірующій шампунь, який допоможе прискорити процес вимивання пігменту і буде доглядати за волоссям після впливу препарату. Краще якщо кошти будуть придбані за порадою специалиста.Профессиональная смивка зможе виправити ситуацію в короткий термін, як-би витягаючи фарбувальний пігмент з волосся.
2
У кожного виробника є свої рекомендації, щодо проведення змивки їх средством.Строго дотримуйтесь рекомендацій з приготування розчину зазначеним в інструкціі.1. Готовий засіб наносите на брудні волоси.Постарайтесь зробити це наскільки можливо швидко (засіб швидко втрачає свою ефективність), від цього залежить рівномірність вимивання пігмента.Наносіте засіб починаючи з потилиці, ретельно втираючи у волосся. Надіньте шапочку для душу і тримайте засіб на волоссі строго відповідно до зазначеного в інструкції часу, не передержівайте.2. Змивайте засіб до повного звільнення від препарату обов'язково гарячою водою і не менше п'яти хвилин.3. Вимийте голову скрабірующім шампунем для завершення очищення.
3
Перевірте якість вимивання пігменту проявником, що входять в комплект змивки, на невеликий пряді.Еслі не вдалося за один сеанс змити фарбу з волосся, налаштуйтеся на необхідність проведення повторного змивання.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що смивка ефективна тільки для волосся, пофарбованих стійкою фарбою. Якщо ваше волосся було пофарбоване натуральними барвниками (хна, басма і т.д) або відтіночними шампунями, смивка для них буде неефективна.
Корисна порада
Перш, ніж приступити до нанесення будь змивки, перевірте її ефективність на невеликий пасма. Заодно зможете перевірити, чи не викличе засіб у вас аллергію.Учітивайте, що найчастіше процедура змивки залишає на волоссі жовтуватий відтінок, тому будьте готові до можливої необхідності тонування волосся в натуральний колір, щоб приховати жовтизну.