Як відклеїти накладні вії.

Накладними віями користуються багато дівчат і жінок, адже з їх допомогою легше надати виразності очам. І виглядають вони дуже природно, якщо, звичайно, вони якісні і наклеюються правильно. Але такі вії важливо і відклеювати без втрат і шкоди для очей і власних вій.
Інструкція
1
Зверніться в косметичний салон, де візажисти, використовуючи спеціальну рідину для розчинення клею, дуже швидко і недорого це зроблять. Оскільки фахівці набили руку в цій процедурі, то видалення накладних вій пройде дуже швидко і безболісно; за цілісність власних вій вам не доведеться турбуватися.
2
Якщо ви вирішили зробити це самостійно, то приготуйте теплий вологий компрес і прикладіть його на кілька хвилин до століть. Це потрібно для того, щоб розм'якшити клей.
3
За допомогою ватної палички нанесіть трохи засобу для зняття макіяжу, крему жирної консистенції або масла (оливкового, касторової, соняшникової або реп'яхової) на лінію фіксації накладних вій і залиште на хвилину. Це має остаточно розм'якшити клей. Якщо він міцний і з першого разу не вийшло, змащуйте і чекайте ще.
4
Акуратно зачепите пінцетом або невеликий дерев'яною паличкою накладні вії за зовнішній куточок стрічки і почніть поступово і повільно тягнути. Не намагайтеся це робити швидко і ривками, щоб з фальшивими віями не відірвати і свої власні і не нашкодити шкірі вік. Якщо ви бачите, що частина вій залишається на місці, не поспішайте - нанесіть на них крем або масло ще раз; застосовувати силу не слід.
5
Якщо ви клеїли окремі вії, так звані пучки, то спробуйте зняти їх під час вмивання обережними обертальними рухами пальців.
6
Після того, як накладні вії зняті, добре вмийтеся з милом або гелем, після чого приступайте до звичайного зняттю макіяжу.
7
Коли ви зніміть макіяж, за допомогою ватної палички нанесіть вздовж лінії вій касторове або оливкове масло або молочко для зняття макіяжу на мінеральній основі.
8
Постарайтеся дати своїм віям відпочити. Не користуйтеся накладними віями більше двох тижнів безперервно.
Корисна порада
Накладні вії хорошого якість вам можуть стати в нагоді ще, принаймні, раз двадцять, тому спробуйте позалицятися і за ними. Після того, як ви їх зняли, промийте дуже обережно і акуратно в теплій воді, в якій розчинено мильне засіб, за допомогою пінцета видаліть залишився клей і вичистіть зубочисткою прилипли порошинки. Потім обов'язково їх розправте, щоб вони не втратили форму, і висушіть. Зберігати їх слід в тій же упаковці, в якій вони були куплені, викладеними за формою.