Як прикрасити будинок у свято.

Зовсім небагато часу залишилося до двох найбільш довгоочікуваних і чарівних свят - Нового року і Різдва, але вже зараз на прилавках магазинів з'являлося безліч тематичних іграшок і прикрас для дому. Звичайно ж, традиція декорувати своє житло в ці свята не змінюється багато років, але так хочеться іноді додати щось своє, оригінальне.
Інструкція
1
Крім господині свята - прикрашеної ялинки, святковий настрій створять і свічки. Не обов'язково мати виключно декоративні свічки, для декорування інтер'єру можна взяти звичайні білі свічки і зібрати їх в самобутню композицію. Наприклад, підготуйте кілька (три-п'ять) тонких високих свічок, дрібних ялинкових куль і металевий різьблений піднос (можна скляний). Поставте кожну свічку в маленький свічник, а потім розставте на підносі. Прикрасьте піднос ялинковими кульками. Така композиція буде відмінно виглядати на святковому столі.
2
Якщо у вас є великий келих або ваза зі скла, помістіть в нього кілька ялинових шишок, чергуючи їх зі скляними ялинковими іграшками. Якщо ваза або келих мають широке горло, то доповніть іграшки декоративної свічкою, поставивши її в посудину.
3
В будь-яке свято в домі ніколи не будуть зайвими живі квіти. В новорічні святкові дні їх можна замінити композиціями з висушених квітів: волошок, ромашок, нагідок, айстр. Букет з сухих квітів розбавте живими хризантемами - виглядати буде просто чудово.
4
Не тільки в День народження, а й в будь-який інший свято поекспериментуйте з кулями, вибір яких дуже великий. Сьогодні можна купити кульки для кожного свята і зробити з них оригінальні гірлянди та букети. Натягніть горизонтально волосінь і повісьте на неї в ряд декілька груп (по чотири) різнокольорових куль. Для цього надійти кулі і зав'яжіть у вузол хвостики у кожних двох куль, а потім скріпіть пару з парою (наприклад, два синіх з двома зеленими). Таких груп може бути декілька, в залежності від довжини вашої гірлянди.
5
Візьміть вітражні фарби, які продаються в спеціалізованих магазинах для дітей. У звичайний файл вкладіть лист з контуром вітража, який вам найбільше подобається. Обведіть малюнок на плівці спочатку контурної фарбою чорного кольору, а після висихання розфарбуйте його кольоровими фарбами. Сохнути картинка буде приблизно добу. Щоб вітраж легко відійшов від плівки, його попередньо слід потримати деякий час в холодильнику. Тепер відокремте вітраж від файлу і наклейте на скло (двері, вікна, меблі). Такі вітражі добре зберігаються і не псуються.