Як привітати друга з днем ??весілля. Як оригінально привітати на весіллі.

Коли кращий (або просто хороший) друг одружується, така подія не можна залишити без уваги. Нехай інші гості приходять, чинно їдять салат і говорять чергові фрази про «взаєморозуміння і благополуччя». Як справжній товариш ви зобов'язані зробити так, щоб ні в переддень весілля, ні в сам день одруження ваш друг ні секунду не нудьгував.
Інструкція
1
Організуйте мальчішнікПолуобнаженние дами з стрип-клубу - це, може, й добре, але неоригінально. Справжні хлопці завжди готові напередодні весілля друга забезпечити йому виконання його холостяцьким мрії: стрибнути з парашутом, покататися на байку, політати в аеротрубе. Другий сертифікат на пригоду можете вручити його благовірної на весіллі - тепер у них все спільне, навіть враження.
2
Підготуйте небанальний тостРасскажіте про те, який скарб дістається нареченій в цей знаменний день. Розкажіть всім гостям про таланти свого друга: він божественно варить каву, не гребує прасувати білизну або заколисував ваших дітей (або своїх племінників) як справжній нянька. І не забудьте згадати про головне його достоїнство - пристрасне бажання покласти весь світ до ніг своєї коханої. Постарайтеся в кількох фразах об'єднати іронічність і зворушливість - це не залишить байдужими ні молодят, ні інших запрошених. Якщо публічні виступи - не ваш коник, підготуйте шпаргалку зі своїм тостом, але не зазубрювати його.
3
Привітайте действіемКак одному нареченого вам належить чимало попрацювати на його весіллі - і наречену викуповувати, і виручати її туфельку на банкеті. Так що приготовлені заздалегідь номера вам знадобляться. Вивчіть улюблену пісню нареченої, щоб на весіллі бути бек-вокалістом у нареченого. Підготуйте слайд-шоу з кумедних фотографій молодят. Прочитайте реп, станцюйте під хіт Мусліма Магомаєва, покажіть фокуси з діставанням підв'язки нареченої з рукава її дідуся - загалом, виберіть жанр в смаку свого друга і його благовірної.
4
Подаруйте орігінальноБольшінство молодих зараз практичні і вважають за краще отримувати в подарунок грошові кошти. Уважте їх бажання, додавши крапельку оригінальності. Розміняйте суму на купюри невеликого гідності, склейте в одну стрічку і скрутіть в рулон - такий незвичайний «стратегічний запас» сподобається молодятам з почуттям гумору. Поверніть асигнації в трубочки і начините ними повітряні кульки (тільки стежте за тим, щоб вони не лопнули завчасно. Подаруйте денежку відразу в міні-сейфі у вигляді книги.