Як залишити квіти у відпустку.

Іноді просто необхідно відволіктися і виїхати на відпочинок. Але що ж, в такому разі, буде з квітами, які прикрашають квартиру? Якщо вам нікому довірити турботу про рослини, спробуйте застосувати декілька хитрощів, які дозволять зеленим насадженням благополучно пережити вашу відсутність.
Вам знадобиться
  • - відстояна вода;
  • - поліетиленові пакети;
  • - губка;
  • - піддон;
  • - фетр;
  • - бинт.
Інструкція
1
Основна проблема, з якою стикається квітникар-любитель, їде надовго з дому, пов'язана з неможливістю забезпечити регулярний полив рослин. Для того щоб кімнатні квіти могли комфортно пережити цей період, забезпечте їм джерело вологи. Щоб це зробити, вам доведеться запастися великою кількістю відстояної води. Можете використовувати питну воду, якщо вона не містить надлишкової кількості мінеральних солей.
2
Налийте відстояної води в будь-яку відповідну ємність і помістіть туди горщики з квітами так, щоб вода доходила до краю горщика. Тримайте рослини у воді протягом сорока хвилин.
3
Витягнуті з води квіткові горщики упакуйте в поліетиленовий пакет так, щоб пакет закрив горщик і грунт. Закріпіть поліетилен скотчем і поставте рослини в трохи більше затінене, ніж зазвичай, місце. Цей спосіб годиться для квітів, які не страждають від перезволоження кореневої системи. Для сукулентів кшталт толстянок він не підійде.
4
Якщо ви не збираєтеся довго відсутнім, допомогти рослинам зможе волога губка. Намочіть губку в відстояною воді і покладіть в горщик. Горщик упакуйте разом з губкою в поліетиленовий пакет, щоб зменшити випаровування вологи.
5
Багато квітникарі використовують імпровізовані пристрої для капілярного поливу рослин. Для того щоб зробити такий пристрій для своїх квітів, візьміть широкий піддон з низькими бортиками. На дно піддону постеліть шар фетру або сукна. Товстий махровий рушник також цілком підійде для цієї мети.
6
Край сукна опустіть в ємність з відстояною водою, а на сукно поставте горщики з квітами. Ємність з водою розмістіть так, щоб денця горщиків знаходились на одному рівні з поверхнею води. Для того щоб цей спосіб автополива працював, у горщиків повинні бути дренажні отвори.
7
Автополив можна забезпечити за допомогою джгута, скрученого з бинтів. Для того щоб це зробити, складіть бинт в кілька разів і скрутіть з нього джгут. Один кінець джгута опустіть в банку з відстояною водою, другий кінець покладіть в горщик з рослиною. Правда, товщину джгута і положення ємності з водою в цьому випадку краще підібрати дослідному шляхом за кілька днів до від'їзду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E_GIPf-cU0E