Як написати резюме викладача. Як написати резюме для викладача приклад.

Якщо у вас є педагогічна освіта, і ви займаєтеся пошуком роботи відповідного професійного спрямування, складіть правильне резюме для вакансії «викладач».
Інструкція
1
Повідомте особисту інформацію про себе. Прізвище, ім'я, по батькові пишуться заголовними буквами і в називному відмінку. Вкажіть дату свого народження, сімейний стан. Додайте інформацію для контакту з вами. Даючи номера телефонів, зробіть позначки: робочий, домашній або стільниковий. Вкажіть час, коли вам буде зручніше спілкуватися. При наявності доступу до інших засобів зв'язку - e-mail, ICQ і ін. - Вкажіть і їх. Цей розділ резюме буде називатися: «Особисті дані».
2
Сформулюйте максимально стисло (в 2-3 реченнях) і досить конкретно інформацію про себе, як про фахівця. Зробіть так, щоб роботодавцю, читаючому цей пункт резюме, було ясно, з ким він має справу. Вкажіть свою кваліфікаційну категорію, педагогічний стаж, вчений ступінь (якщо така є) і пр. Ця частина вашого резюме носитиме назву «Кваліфікаційні дані».
3
Чітко і грамотно сформулюйте мету резюме, тобто вкажіть ту посаду, на яку ви претендуєте. Пишіть не просто «педагог», а вкажіть конкретну освітню область або напрям вашої діяльності. Небажані вирази типу «отримати цікаву, високооплачувану роботу». Тут ви також можете вказати ваші побажання до майбутнього місця роботи (повна ставка, неповна, чи готові ви до обов'язків класного керівника тощо). Даний пункт резюме буде іменуватися: «Мета».
4
Перелічіть списком навчальні заклади, школи, інститути, курси тощо, які ви закінчили або де продовжуєте навчатися. Надайте таку інформацію для кожного місця навчання: - період, коли ви навчалися, точно вкажіть дати початку і кінця навчання; - місце навчання; - спеціальність, яку ви отримали по кожному конкретному місцю обученія.Назовіте цю частину резюме «Освіта».
5
Повідомте в резюме про свій досвід роботи. Даний абзац краще оформити списком із зазначенням усіх місць роботи та займаних посад в хронологічному порядку, починаючи з останнього місця. Вказуйте по кожному робочому місцю мотиви звільнення.
6
Оформіть наступну частину резюме «Додаткова інформація». Тут ви можете вказати рівень володіння комп'ютером, знання тих чи інших комп'ютерних програм, ступінь освоєння будь-яких педагогічних методик і т.п.
7
Можна додати розділ «Рекомендації», якщо у вас такі є. Вкажіть прізвище, ім'я та по батькові особи, що дає вам рекомендацію, а також його місце роботи та контактний номер телефону.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2lRLnXC81P8
Корисна порада
Оформляйте резюме в електронному варіанті, в програмі Word, шрифтом «Times New Roman», розміром 10-12 кеглів. Резюме не повинно займати більше однієї сторінки.