Як замінити трос.

Обрив троса зчеплення є природним явищем для автомобілів, які мають великий пробіг. Однак дана неприємність може трапитися з будь-якою машиною. Заміна троса досить проста і не повинна принести багато труднощів.
Вам знадобиться
  • Гайкові ключі, викрутки і вимірювальний інструмент: штангенциркуль або лінійка, мастило.
Інструкція
1
Знайдіть під панеллю приладів гайку, яка зміцнює упор оболонки троса до кронштейна педалей. Обережно відверніть її та від'єднайте кронштейн. Візьміть в руку викрутку і з її допомогою підчепити стопорну скобу, яка знаходиться на пальці педалі зчеплення. Також зніміть корпус механізму, що відповідає за компенсацію зносу накладок.
2
Вийміть пластмасову втулку і уважно огляньте її. При наявності слідів пошкодження або зносу негайно замініть її. Не забудьте змастити нову втулку спеціальним мастилом типу Литол-24. З отвору в щиті в моторному відсіку витягніть ущільнювач оболонки троса. Після цього потягніть по ходу руху наконечник троса і витягніть його з паза.
3
Утримуючи гайковим ключем наконечник, за допомогою другого ключа відкрутіть гайку, яка зміцнює наконечник до кронштейну, розташованому на коробці передач. Після цього зніміть трос з машини, обережно витягнувши його з отвору.
4
При подальшій установці не забудьте перед установкою механізму компенсації змастити втулку спеціальною сумішшю. Потім приєднаєте упор оболонки до кронштейну, розташованому на педалях. Затягніть гайку кріплення наконечника і перевірте, чи виступає наконечник щодо торця повідця на довжину від 0,1 до 1 мм.
5
Встановіть трос і виміряйте відстань між виделкою і повідцем. Для кожної моделі автомобіля ця довжина має своє допустиме значення. Якщо ж виміряна величина не відповідає потрібному значенню, то виконайте обертання повідця в потрібну сторону до досягнення необхідного результату. Після цього кілька разів натисніть на педаль зчеплення і знову проведіть завмер відстані. При необхідності виконайте повторну регулювання.
Заміна троса капота потрібно при його розриві, що не дозволяє відкрити моторний відсік автомобіля. При цьому буває дві характерні ситуації: обрив біля рукоятки, за яку потрібно тягнути або десь під капотом. Спочатку зніміть старий трос. Якщо він обірваний близько рукояті, зніміть її і потягніть за трос пасатижами - капот відкриється. У другому випадку заїжджайте на яму, знімайте захист і під капотом відкривайте замок. Після цього за старим маршрутом простягніть новий трос.
Вам знадобиться
  • набір ключів, пасатижі, викрутка.
Інструкція
1
Починайте демонтаж обірваного троса з рукоятки, за яку потрібно тягнути, щоб відкрити капот. Зніміть її або просто загляньте під приладову дошку і якщо видно залишок троса , стисніть його пассатижами і потягніть на себе. Капот відкриється, а разом з ним і доступ до торсу. Якщо ж трос обірваний під капотом, заїжджайте на яму або на підйомник, зніміть захист двигуна, обов'язково почекайте, поки мотор охолоне, щоб не отримати опіку, а потім, запустивши руку між блоком двигуна і радіатором, намацайте пружину замку капота і відтягніть її в ту сторону, куди вона рухається. Як правило, вона віджимається в сторону акумулятора. Після цього відкрийте капот.
2
Щоб зняти старий трос, витягніть його з кріплення в пружині замку (системи бувають різні, але як правило, для цієї операції досить викрутки і пассатижей). Потім зніміть кріплення біля рукоятки. Робіть цю роботу акуратно - дуже часто доступ до цієї частини салону утруднений. Потім звільніть кріплення на кузові, які найчастіше представляють собою звичайні гумові заглушки з отворами, витягніть трос.
3
Встановіть новий трос, починаючи з моторного відсіку. Закріпіть новий торс на пружині замку таким же чином, яким був закріплений старий. Потім вставте його в спеціальне кріплення і закріпіть за допомогою гумового фіксатора. Перед тим як запустити трос в салон, надягніть на нього спеціальний пластмасовий ковпачок, який буде служити обмежувачем. Подайте трос в салон через спеціальний отвір і закріпіть на рукоятці. При затягуванні петлі на рукоятці попросіть відтягнути пружину з тросом для кращого його натягу.
4
Для того щоб трос прослужив довше, його виходи змастіть литолом. При заміні краще звернути увагу на багатожильні троси, оскільки вони більш міцні, гнучкі і не так схильні розтягування і зносу.