Як підібрати краватку: поради стиліста.

Краватка - важлива частина гардероба будь-якого чоловіка (а іноді й жінки). Але недостатньо просто надіти перший-ліпший краватку, щоб виглядати офіційно і доречно в будь-якій ситуації. Важливо вміти правильно підібрати цей аксесуар до костюма.
Вам знадобиться
  • - галстуки
  • - сорочки
  • - костюми
Інструкція
1
Основне правило: краватка завжди повинен поєднуватися з сорочкою і костюмом. Наприклад, якщо сорочка однотонна, доречно вибрати краватку з малюнком, до смугастих або картатим костюмам підберіть краватку поспокойней, а якщо костюм світлий, підберіть до нього галстук яскравішою (наприклад, до чорного смокінга підійде сірий).
2
Якщо ви темноволосий і засмаглий, не соромтеся носити галстуки яскравих тонів. Якщо ж ви власник світлого волосся і білої шкіри - вибирайте краватки спокійних кольорів.
3
Якщо ви згодні тільки на краватки в клітку, комбінуйте їх з одягом вільного стилю.
Зверніть увагу
Безпрограшний варіант при підборі краватки - однотонний. Він підходить до будь-якого костюму і будь сорочці. Головне - ніколи не забувати про фактурах тканини і поєднанні кольорів.
Корисна порада
До найважливішого костюму для ділових зустрічей виберіть однотонну краватку. Допустимі так же смужки або невеликий набивний малюнок.