Як відправити фото по асі. Як через аську відправити фото.

Служба обміну миттєвими повідомленнями ICQ підтримує передачу файлів з пристрою на пристрій. Ця пересилання може здійснюватися як через спеціальні сервери для зберігання фотографій, так і з за допомогою безпосереднього каналу зв'язку між користувачами ICQ. Найбільшою кількістю функцій передачі файлів володіють альтернативні клієнти даного протоколу.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть сторонній клієнт ICQ - QIP Infinum і зайдіть в його налаштування. У вікні налаштувань відкрийте вкладку «Загальні» і встановіть галочку навпроти рядка «Включити можливість передачі файлів». Вибираючи спосіб передачі файлів виділіть рядок «Напряму».
2
Відкрийте переписку з потрібним контактом і в її вікні натисніть на кнопку «Відправити файл» (як правило, вона розташовується між полем введення тексту і листуванням). У розпочатому файловому менеджері виберіть необхідне фото і відкрийте його. Після цього в листуванні з'явиться текст «Відправлення файлу ...», поряд з яким буде знаходитися кнопка «Скасувати». Після цього адресат повинен буде натиснути кнопку «Прийняти», в результаті чого відбудеться установка з'єднання і передача файлу.
3
В параметрах передачі файлів налаштувань QIP Infinum поставте галочку в рядку «Передача файлів через web-сервер». Після цього відкрийте вікно листування з контактом, якому потрібно послати фото, і клацніть по кнопці «Відправити файл». Знайдіть і виберіть необхідне зображення. В результаті цього обрана фотографія завантажиться на сервер, а адресату в повідомленні прийде посилання для її скачування, яка буде актуальна протягом декількох годин.
4
Додайте зображення на будь-який безкоштовний фотохостинг. Після завантаження фотографії ви побачите зображення, коди для вбудовування і посилання на нього. Для відправки фото по ICQ скопіюйте та надішліть контакту посилання на завантажений файл.
Зверніть увагу
Недоліком методу прямої передачі є відсутність його підтримки деякими моделями телефонів, а також той факт, що адресат при цьому обов'язково повинен бути онлайн.Основним плюсом даного методу є те, що для передачі фото одержувач може знаходитися оффлайн, однак посилання на фотографію діятиме обмежене время.Способ, пов'язаний із завантаженням на мережеві сховища зображень, найбільш надійний, тому що посилання на фото буде працювати постійно, а одержувач при пересиланні може бути не в мережі.