Як встановити акустику в ваз 2107. Як зробити акустика в машину ВАЗ2107.

Акустика в автомобілі служить не тільки корисним доповненням, а й засобом самовираження. Тому до вибору та встановлення музики в машині необхідно підходити з належною увагою.
Вам знадобиться
  • Акумуляторна батарея, автомагнітола.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що головним джерелом електроживлення є акумуляторна батарея. Вона ж буде і основним винуватцем неприємностей, якщо позитивний дріт від неї потрапить на «мінус» автомагнітоли або будь-яку з клем динаміків. Живити магнітолу від акумулятора або від замка запалювання. В якості позитивного проводу краще використовувати мідний дріт досить великого перерізу. Постарайтеся зробити його максимально коротким, так само як і мінусовій провід.
2
Прокладання даних проводів проводите далеко від інших споживачів і без використання скруток. Не приєднуйте їх відразу до магнітоли, зробіть це після під'єднання динаміків. У колонок клеми мають позитивний і негативний затискачі, які розрізняються по товщині: вузька клема - це «-», а широка - це «+». Пам'ятайте, що неправильна фазировка динаміків призведе до втрати якості звучання і виходу з ладу приладів.
3
Слідкуйте за тим, щоб дрібна стружка не потрапила всередину колонок при їх установці в нештатні місця, наприклад, в двері або задню полицю. Щоб уникнути пошкодження приладу, перед установкою ретельно протріть посадочні місця. При покупці овальних динаміків розташовуйте їх так, щоб коротка вісь була спрямована по діагоналі салону.
4
Перевірте з'єднувальні дроти, що додаються в комплекті з акустикою. Якщо їх перетин становить приблизно 0,25-0,5 квадратних міліметрів, то задумайтеся про заміну такої проводки. Адже для якісного звучання колонок потужністю більше 40 Вт, необхідно використовувати дроти, перетин яких перевищує 1 квадратний міліметр.
5
Пам'ятайте, що з'єднання не повинні мати великої кількості скруток. Всі проводи намагайтеся акуратно прокласти по салону. Перед остаточною установкою акустичного обладнання зробіть пробне включення і перевірте його працездатність.