Як завести Матіз взимку.

Daewoo Matiz - це одна з найдешевших іномарок, яку часто можна зустріти на дорогах нашої країни. У зв'язку з цим виникає безліч питань, пов'язаних з експлуатацією даної марки автомобіля.
Вам знадобиться
  • замінити свічки, замінити масло
Інструкція
1
Перед початком холодів проведіть профілактичні роботи: змініть свічки, адже без наявності хорошої іскри завестися взимку буде дуже проблематично. Також задумайтеся про заміну або хоча б доливанні моторного масла і охолоджуючої рідини. Згадайте, скільки часу ви не міняли акумуляторну батарею, і, якщо цей строк обчислюється роками, то придбайте новий акумулятор.
2
Пам'ятайте, що перш ніж їхати кудись, прогрійте автомобіль, що дозволить підтримати свічки і акумулятор в робочому стані. При сильних морозах намагайтеся прогрівати машину незалежно від того, чи поїдете ви на ній чи ні. Дану процедуру краще проводити ввечері, щоб частину ночі двигун був теплим. Якщо є можливість, то робіть на ньому профілактичні поїздки, які можуть бути досить короткими.
3
Сядьте в автомобіль, зніміть його з передачі, переключивши важіль коробки передач в нейтральне положення. Пам'ятайте, що ручне гальмо взимку використовувати вкрай небажано, оскільки троса можуть примерзнути, і тоді ви ризикуєте взагалі не зрушити з місця. Після цього включіть на кілька секунд дальнє світло, щоб дати «прокинутися» акумулятора.
4
Після цього вичавіть зчеплення і поверніть ключ у замку запалювання, щоб запустити двигун. Якщо мотор запрацював, то все в порядку. Якщо ж ні, то повторіть спроби. Пам'ятайте, що повертати двигун стартером необхідно не більше 15 секунд, після чого потрібна перерва в півхвилини. Дайте трохи попрацювати мотору, потім увімкніть обігрів заднього скла і обдув лобового.
5
Залиште двигун працювати на 10-15 хвилин, щоб він набрав свою робочу температуру. Пам'ятайте, що завести Matiz взимку нітрохи не складніше, ніж будь-яку іншу машину, тим більше що масла і охолоджуючої рідини в ньому менше, ніж у його «колег».