Як відрізнити підроблену ікру червону.

Червона ікра - це не тільки делікатес, а й символ свята. Багато її купують спеціально для новорічного столу. До вибору червоної ікри необхідно підходити дуже відповідально, оскільки підроблений продукт може бути дуже небезпечний для життя.
Інструкція
1
При виборі червоної ікри, перше, на що зверніть увагу - це її зовнішній вигляд і колір. У справжнього товару ікринки дрібні, однорідні, розсипчасті і цільні. Вони не мають плівок і тріщинок. Колір у натурального препарату не насичений на відміну від підробки.
2
Ікринки справжньої якісної червоної ікри лопаються при легкому натисканні, але при цьому не розбризкуються, а у підробленого продукту вони дуже жорсткі. Даний метод актуальний тільки в тому випадку, якщо ікру можна відкрити або, якщо вона продається на вагу.
3
Якщо ікра розфасована в жерстяні банки, тоді вам необхідно дуже уважно читати написи на етикетці. Зверніть увагу, що червона ікра в нашій країні вироблятися на Камчатці і на Сахаліні і готуватися в період з червня по вересень під час нересту риб. Тому, якщо на етикетці з червоною рибою вказана інша інформація, то купувати її не варто, це, швидше за все підроблений продукт.
4
Якісна справжня червона ікра повинна обов'язково відповідати ГОСТу. Це значить, що фасувалась вона не пізніше 3-х місяців з моменту засолу. Якщо на банці вказано, що ікра відповідає умовам ТУ, то, швидше за все вона виготовлялася із замороженого продукту, і містить антисептик - бензонат натрію.
5
Про справжності червоної ікри також можна судити і за маркуванням на банці, на якій обов'язково має бути зазначено: дата виготовлення продукту (Не фасування), знак «ІКРА», номер заводу-виготовлювача, номер зміни, а також індекс рибної промисловості «Р».
6
Є ще один спосіб відрізнити справжню червону ікру від підробки. Візьміть кілька ікринок і покладіть в склянку з гарячою водою. Якщо вони повністю розчинятися - ви придбали контрафактну продукцію.
7
Пам'ятайте, щоб повною мірою насолодитися справжнім смаком червоної ікри, є її необхідно охолодженої і маленькими ложечками.