Як зробити з паперу листівки до дня народження. листівки з кольорового паперу з днем ??народження.

Отримувати листівки - це завжди приємно. Маленька кумедна картинка приводить у захват, піднімає настрій і радує око. Класичні, музичні, вантажні, об'ємні картки - вибір величезний, є все на будь-який смак і колір. Однак особливою вітальній карткою може стати тільки та, в яку вкладена часточка душі, яка зроблена власними руками і просочена вашим настроєм. Створіть авторські листівки з паперу, щоб порадувати близьких простий оригінальної виробом в день народження.
Вам знадобиться
  • - кольоровий папір, картон, гофрований папір;
  • - канцелярський клей, клей для декорування;
  • - ножиці, лінійка, олівці, ручки, нитки, тасьма;
  • - металізована самоклеюча плівка;
  • - фігурні дироколи, штампи, подушечки з фарбою.
Інструкція
1
Приклейте лист помаранчевої кольорового паперу на звичайний аркуш картону, щоб листівка стала щільною. Дайте висохнути, потім складіть картку навпіл, зробивши лінію згину загостреною і щільною. Використовуючи олівець в тон кольору паперу, починайте затемнювати окремі ділянки на листівці, щоб створити фон. Це можуть бути прості розводи, точки, краплі, штрихи або окремі елементи. Візьміть невеликий клаптик паперу і розтушуйте малюнок, немов ви намагаєтеся використовувати обривок замість стірашкі. Намагайтеся не натискати, щоб не пошкодити структуру.
2
На аркуші паперу коричневого кольору намітьте довільну фігуру і акуратно виріжте шаблон ножицями. Це може бути плавна хвиля або великі кола, прив'язка до форми як такої не потрібно. Основна мета - насичення колірної гами. Приклейте шаблон до картки тільки по нижньому краю, верхній залиште для подальшого декору.
3
Візьміть дирокол в формі зірочок або квіток. Використовуйте його на білому і коричневому аркушах кольорового паперу. Отримане «конфетті» - виявиться вирізаними пелюстками квіток. За допомогою пінцета закріплюйте декор на листівці, завдаючи клей крапельним методом. Спочатку приклеюйте темні пелюстки, а вже поверх них виконуйте декор світлими кольорами. Листівка придбає ефектний обсяг.
4
З тонких ниток або тасьомок зробіть стебла для квітів. Кінці стебел ховайте під пелюстками і під верхнім краєм шаблону, обережно проклеівая нитки по всій довжині. Готову листівку можна збризнути клеєм для декорування з блискітками, а всередині написати красиве привітання.
5
Оригінальною карткою стане листівка з вашим фото, наприклад, якщо вона адресована вашим батькам. На аркуш білого паперу приклейте свою фотографію. З оксамитового картону виріжте два серця: одне - цілісне, друге - тільки контур. Складіть шаблони навпіл, не створюючи щільну лінію згину. Розташуйте сердечка на листівці. Одне розмістіть на вашій фотографії, а друге, трохи більшого розміру, ближче до нижнього краю.
6
Вітання на такій картці виконайте з використанням штампів. Підійдуть штампи-букви для написання слова: «Вітаю!», А також штампи-квіти для декору. Фарба для подушечок нехай буде яскрава - червона, малинова, смарагдова або ультрамаринова.
7
Створіть вітальну листівку, вдавшись до техніці квіллінг. Наріжте з кольорового паперу довгі рівні смужки. Скручуючи кожну в рівномірні завитки, викладайте їх на чистий аркуш і фіксуйте прозорим клеєм. Щоб скорочення смужки трималися, їх краї теж проклеюють. Наприклад, з колечок синього кольору можна викласти виноград, з темно зеленого виконати листя, з коричневого - гілку. Ті елементи, які не вимагають сильного скручування, можна завивати простими ножицями, використовуючи одну з ріжучих сторін.
8
Авторська листівка - це відображення ваших здібностей. Намалюйте картину за допомогою простого грифеля або олівця. Тема може бути довільною: від натюрморту до пейзажу. Родзинка такої картки криється в її вмісті. На розвороті листівки напишіть поздоровлення або ім'я одержувача, а лист задекоріруйте прикрасою.
9
На металізованої самоклеїться плівці виконайте прорізи фігурними дироколом. Підстави діркопробивачів бажано використовувати різні: метеликів, квіти, листя, зірки, краплі і т.д. Отримавши блискучу «конфетті», від'єднайте захисну плівку і усейте ними розворот листівки. Краї такої картки можна прикрасити кутовими штампами або відтисками з використанням золотистої або срібною фарби.
Корисна порада
Для прикраси авторських листівок можна використовувати терті черепашки, бісер, сухі блискітки, намистини і великі елементи, наприклад, у вигляді штучних квітів.