Як відрізнити підробку сумки.

Сумка служить переносу речей, це пряма і безпосередня мета її призначення. Але це твердження давно вже неактуально. В даний час сумка може бути невід'ємною частиною костюма, бути не просто аксесуаром, а предметом, визначальним стиль, а деколи і навіть статус її власниці
Інструкція
1
Якщо вам раптово подзвонила подруга і тремтячим від радості голосом запропонувала придбати всього за 100 доларів небачену раніше сумку від Луї Віттон, привезену приятелем днями з Нью-Йорка чи Парижа, не поспішайте бігти, стрімголов, в надії відхопити дорогущую річ на халяву. Зважте тверезо ситуацію. Адже шанс нарватися замість бажаної фірмової речі на підробку не так вже й малий. Досвідчений погляд завжди відрізнить підробку від оригіналу і, опинившись у товаристві з фальшивкою, ви можете сильно впасти в очах оточуючих. Але якщо ви будете знати, куди і на що дивитися при покупці, ви легко вбережете себе від неприємних моментів в майбутньому.
2
Всі серйозні виробники обов'язково мають свій сайт в мережі, на якому зазвичай представлені моделі справжніх і минулих колекцій. Якщо ви марите про якоїсь конкретної моделі, вивчіть її уважно. Підробка завжди нагадуватиме оригінал, але і чимось відрізнятися. Особливість кріплення ручок, вставки шкіри або текстилю, відтінок матеріалу, геометрія малюнка - підробка обов'язково видасть себе з головой.К того ж бренд вироби - це не просто красиве поєднання букв, це ще й гарантія якості. На виробі класу люкс ви навряд чи зможете виявити криву строчку, нерівності, зморшки, асиметрично розташовану фурнітуру та інші огріхи. А ось підробки - це продукт масової штампування, кількість при цьому грає куди більш значущу роль, ніж якість, і в підробленій сумці неодмінно виявиться який-небудь брак.
3
Фірмова сумка обов'язково матиме свій унікальний код. Поцікавтеся у виробника, як саме виглядає код на його виробах і що він означає. До того ж така сумка не буде продаватися просто так. До неї повинні додаватися додаткові аксесуари, як мінімум пакувальна коробка та сертифікат, що підтверджує її справжність. Ну і пам'ятайте, що навряд чи річ, що коштувала в магазині 1000 доларів, хтось продаватиме за 100. Самі посудіть, сенсу в цьому немає ніякого. Але якщо ви все-таки придбали справжню сумку, то можете бути впевнені, вона прослужить вам вірою і правдою не один рік, а може навіть і окупиться з лишком. Адже відомо, що вантажні оригінальні речі цінуються порою більше деяких новинок.